Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Váltsak oktatót?

Váltsak oktatót?

Figyelt kérdés

50.óránál járok de még nem visz vizsgázni. Minden hónapban ígéri, végül mindig odaadja másnak a helyet mire én megyek vezetni.

Eddig tűrtem de most elfogyott a türelmem


2020. márc. 6. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Látni kellene, hogy mennyire megy.

Látatlanban nem lehet megmondani.

Másik oktató, másik autó, mire megszokod sok + óra.


Vizsgára meg névre kell bejelenteni a jelöltet!

2020. márc. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
46%
Ne.. türelem...
2020. márc. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%

Mi ezt itt nem tudjuk, hogyan vezetsz, kész vagy e egy vizsgára. Én 55 órával mentem az elsőre, nem kellett volna mert csúnyán megbuktam technikai kezelés miatt. Nem voltam rá eléggé felkèszítve, hiába nem én könyörögtem ki a vizsgát, hanem "elvileg" az oktató látta úgy, hogy vizsgára érett vagyok.


Egyébként meg ha a tanuló kéri, akkor az oktató köteles őt elvinni vizsgázni ha megvan hozzá az óra száma + km.

Ha pedig kételyeid vannak vele kapcsolatban, akkor menj máshoz. Egyáltalán nem biztos, hogy sok óra kell az újnàl, 50 órával azért már nem vagy nulláról kezdő, és legalább kipróbàlod magad más mellett, hisz nincs két egyforma oktató.

2020. márc. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%

Kérjed magad vizsgára, aztán vagy sikerül vagy nem.

Nyilván az oktató az látja hogy mit tudsz és azért nem enged még.

2020. márc. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!