Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Lassan forgalmi vizsgázok...

Lassan forgalmi vizsgázok B-kategóriából.Nektek mennyire ment nehezen a vizsga?lekelett vezetni az 50 percet? Milyen volt a vizsgabiztos?Történeteket várok kinek hogy ment hanyadikra illetve milyen volt a vizsgabiztos.

Figyelt kérdés

2020. máj. 30. 14:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

10: egész pontosan 0 forintot.


Aki nem tudja megcsinálni kenőpénz gondolata nélkül, az inkább járjon biciklivel

2020. jún. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
11: Budapsten vizsgáztál?
2020. jún. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Szerintem ha valaki nemtud vezetni azt ígyis úgyis megfogják húzni vizsgán.Nehezen tudom elképzelni hogy a semmire bárki is megadná a jogsit,nincs aki ezt be merné vállalni.Ha olyat hibázol szerintem bukás minden képp.Itt azt tudom elképzelni esetleg parkolásnál plusz egy korrigálás ilyesmik.
2020. jún. 6. 13:19
 14/15 anonim ***** válasza:
12: vidéki megyeszékhely, villamoson kívül van minden.
2020. jún. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én első vizsgán az utolsó 5 percben néztem be, azt hittem egyirányú utcában vagyok és balra kanyarodásnál átmentem a bal sávba. Nem jöttek szemből, autók is alig parkoltak, így fel se tűnt hogy nem egyirányú.

A vizsgabiztos aranyos és korrekt volt, bemutatkozott, aláírtam a papírt, elmondta a teendőket és húztam. Egész úton próbált úgy ülni, hogy ne is lássam. Néha láttam csak, amikor a belső tükröt néztem.

Saját hibámból buktam, de a bukásnál se volt bunkó velem.

2020. jún. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!