Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Váltsak oktatót? Vagy hagyjam...

Váltsak oktatót? Vagy hagyjam az egészet?

Figyelt kérdés
Heti 1x járok vezetni. Másfél órát szoktam vezetni de ezt 2 órának veszi. A 11-12. órámnál mentem ki a forgalomba. Igazából nem értem, hogy miért kellett ennyit a rutin pályán szórakozni(csak előre, jobbra, balra mentem meg 2x a padkához parkoltam) Most kellett vennem még 10 órát + a vizsga díjat is. De úgy érzem hogy nem igazán magyaráz el dolgokat pl: mikor kéne visszanéznem a zebrára,... és mikor hibázok folyton azt mondja(panaszkodik) hogy ő ezt nem hiszi el. 161617 szer ,,elmondta,, hogy hogy kell csinálni.A parkolást se igazán gyakoroltam 1x er vagy 2 er beálltam a padkához 2 autó közé+ egyszer betolattam 2 autó közé. Ja és ma is volt olyan hogy teljesen új útvonalon vitt.

2021. febr. 17. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
A Juk Józsi az oktatód?! :D
2021. febr. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagy elégedett, akkor mindenképp. Én anno nagyon megszivtam emiatt. Nőként nőnél voltam, de 3-4 hónap után már gyomorgörccsel mentem.

Az autósiskolaban érdeklődj, hogy kit ajánlanak.

2021. febr. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Sajnos gyakori az ilyen.Én a YouTube videókat néztem,és úgy tanultam meg parkolni.Egyszerüen nem értettem ahogy elmagyarázta.Nem váltottam oktatót,másodszorra mentem át a vizsgán.
2021. febr. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy órát általában 45 percnek vesznek, ez még OK. A rutinpálya is megszokott volt, amikor még én csináltam, nincs is mit kezdenie egy teljesen kezdőnek a forgalomban, felelőtlenség. Hogy nem magyaráz, az nincs rendben. Ha úgy gondolod, akkor mindenképp válts. De heti 1 alkalom semmire sem elég.
2021. febr. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
csere, en elso oran csereltem es nem bantam meg
2021. febr. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!