Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyit fizettél a városi...

Mennyit fizettél a városi vizsgádért (vizsgabiztosnak)? elsősorban pestiek válaszoljanak

Figyelt kérdés
2011. jún. 21. 10:24
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
74%-nak csak annyit üzennék hogy tényleg, sok fiatalba ezt tukmálják az oktatók hogy kéne egy kis biztosítás mert anélkül nehéz lesz. A sok fiatal meg lehet, hogy jól vezet, de nem bízik magába az oktató miatt, aki folyton csak szidja, és mondja hogy hát ez pénz nélkül nem fog menni! Ezért nem itélem el azokat akik fizetnek. Édesanyám is fizetett 16-17 éve mikor ő csinálta a jogsiját, és 16-17 év alatt minden nap vezetett pesten, és még soha semmilyen balesetet nem okozott!
2011. jún. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 A kérdező kommentje:

köszönöm a normális válaszokat :)

sajnos ez ma már így megy. az én oktatóm nagyon kötötte az ebet a karóhoz, hogy kell a pénz. pedig kezdőkhöz képest jól vezettem.

úgy gondolom, hogy iszonyat nagy gerinctelenség ez a jogsi dolog. az én első vizsgáztatóm egy 60 fószer volt, aki hülye indokokkal húzott meg, azért mert nem fizettem. gondolom neki megvan az egzisztenciája már (van lakása, esetleg autója). én diák vagyok, semmi sincs. szüleim tartanak el. és a legtöbb vizsgázó ebben a helyzetben van és van képük elfogadni a pénzt..

2011. jún. 21. 17:05
 23/46 anonim ***** válasza:

Nem azért kérdező, de akkor te töketlen vagy ha "mondvacsinált" indokkal meg tudtak buktatni. Ilyenkor jön elő az, hogy egy normális férfi kiáll és megkérdezi, hogy miért is? És ha félrebeszélnek és hablatyolnak akkor kilátásba helyezni a felettesével való kapcsolatfelvételt (nem csak arcoskodni, meg is csinálni, ha úgy gondolod valóban neked volt igazad).

Ha meg jogos volt a dolog akkor fület farkat behúzni és tovább gyakorolni.


De gyanítom teljesen jogos volt a bukód, mivel aki fél éves jogsival azt hiszi tud autót vezetni az simán barom. Én még 100.000 km után sem hiszem, hogy tökéletesen vezetek, csak azt, hogy biztonságosan.

2011. jún. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 A kérdező kommentje:

na az hogy "vki tud autót vezetni" egy kicsit fogalomzavaros. ez alatt én azt értem, hogy nem csinálok balesetveszélyes helyzetet, vagy ha igen tudom hárítani. ezt elsősorban a városi vezetésre írom, mert én vidéken nem nagyon vezetgetek csak pesten.

töketlenség: és szted ki fogja nekem elhinni, hogy nem úgy volt? ha ketten ezt állítják?! mert a kedves oktatóm nem fog szembe fordulni a biztossal! akkor lett volna igazam, ha beültetek egy negyedik személyt az autóba vagy egy ötödiket is talán! egyébként meg mondhattam volna amit akartam! ennyit a töketlenségről..

2011. jún. 21. 17:28
 25/46 anonim ***** válasza:
Látszik a kissé alul-iskolázott stílusodon, hogy a vizsgabiztosnak minden bizonnyal igaza volt. Azt meg, hogy az oktatók belebeszélik a tanulókba a kenőpénzt, szerintem oktatója válogatja. Én nem vagyok benne biztos, hogy 10 oktatóból csak 1-is belebeszéli a tanulóba, hogy jól vezet, de fizetnie kell, mert megbukik. Előfordulhat, de nem valószínű. Az oktatónak érdeke, hogy hiba nélkül átmenj a vizsgán, de az is érdeke, hogy ha nem megy a vezetés, pót-órákat vegyél. Ez a kenőpénz meg olyan dolog, hogy érettségit is lehet venni, meg diplomát is. Nem ér semmit, ha tudás nincs mögötte.
2011. jún. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 A kérdező kommentje:

ha akarod megadom az én oktatom nevét! próbáld ki! addig meg ne magyaráz, azért mert nem te ilyet nem tapasztaltál!

az én oktatóm mindenkivel ezt csinálta, beszélgettem a tanulókkal és mindegyik mondta, hogy fizet. tájékozódtam, mert nem akartam elhinni, hogy ez van! de te jössz az egy szem eseteddel és még én vagyok a tanulatlan, mert nem értelek veled egyet, vicces :D

az, hogy nyers a stílusom :D ha vki normális én is normális vagyok, ha vki tájékozatlan és úgy ossza az észt azt meg nagyon nem bírom!

menjél ki a duna plaza parkolójába, kérdezd meg a tanulókat, hogy mi a helyzet! nekem szinte 95% ba mindenki ezt válaszolta. a kivételbe meg azt tartozott, aki másodszorra teszi le a jogsit, mert elvették tőle. azokkal annyira nem packáznak.

2011. jún. 21. 18:09
 27/46 A kérdező kommentje:
ja és még a kenőpénzről: szted miért az oktatónak kell adni? és nem a biztosnak? és miért nem erősködik annyira az oktató? mert leveszi a maga kis részét! szerencsétlenek, hogy éljenek meg mondjuk a csigavérnél, mikor potompénzért mennek az órák, a benzin meg egyre drágább..
2011. jún. 21. 18:12
 28/46 anonim ***** válasza:

Ne is haragudj, de látszik, mennyi eszed van.

Ha utánakérdeztél, miért nem mentél másik oktatóhoz?! Jogod megvolt hozzá. Senki nem kötelezett, hogy annál az oktatónál tanulj.

2011. jún. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 A kérdező kommentje:

a harmadik oktatóm volt! és mikor bementem az irodába lecserélni, a titkárnő megmondta, hogy az összes ilyen szinte! és, hogy nagyon sokan panaszkodnak.

az a szöveg, hogy ez látszik meg az látszik.. rajtad tudod mi látszik?! egy betokosodott agyú hülye vagy, hogy ezt nem bírod felfogni :)

2011. jún. 21. 18:22
 30/46 A kérdező kommentje:

pár éve volt erről a fókuszban egy riport, akkor kicsit leálltak, nem volt ekkora korrupció. az oktatóm szerint már lassan a rutinért is fizetni kell.

múltkor reggel a balázsos morningshowba ez volt a téma. és bemondták, hogy régen jött ennyi felháborodott sms!

2011. jún. 21. 18:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!