Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyit fizettél a városi...

Mennyit fizettél a városi vizsgádért (vizsgabiztosnak)? elsősorban pestiek válaszoljanak

Figyelt kérdés
2011. jún. 21. 10:24
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:

A komment megírásának időpontja: ma 22:55


Utólag semmit nem lehet tudni, amíg nincs videós és telemetriai rögzítés.



Ilyenkor elvileg az oktatónak is figyelnie kéne, és ha olyat lát a lapon ami szerinte nem valós, akkor lehet reklamálni...


Az hogy ott mi történt már sosem fogod megtudni. Te izgalomban voltál, simán lehet hogy gyorsan hajtottál, nem vetttél észre egy kint felejtett 30as táblát, bármi...

2011. jún. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:

Ne rágd magad, utólag már felesleges...

Meglett, ez a lényeg.


Koncentrálj a balesetmentes, kiegyensúlyozott vezetésre!

2011. jún. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 A kérdező kommentje:

hát sajnos tényleg nem.

azért köszi a hozzászólást! a mai eszemmel mindent tuti bediktafonozva mentem volna el.. akkoriban nagyon sürgetett a helyzet, és nekem ez nagyon új volt. nem gondoltam erre.

ez az autóvezetés nagyon sok oldalról támadható.. úgy játszanak veled, ahogy akarnak.. a saját oktató be tud vinni a "dzsindzsásba". itt bp-én naponta változik a közlekedés. itt egy új tábla, ott egy útlezárás stb. ráadásul sok kétes helyzet van. a felfestések nagyon szarok.. egy kezdőt úgy be lehet vinni a málnásba mint a huzat.

2011. jún. 21. 23:10
 44/46 anonim ***** válasza:

Persze hogy belehet. De jobb esetben az oktatód nem akar belevinni, sőt éppen azt igyekszik megoldani, hogy még a VB se vigyen bele...


De mondom, ha olyan az oktató hogy a lehúzásra megy, akkor b*hatod. Ezért kell jó iskolát jó oktatóval választani, ahol korrektek.

2011. jún. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 A kérdező kommentje:

teljesen igazad van! nekem mindhárom oktatóm csigavéres volt. szval oda ne menjetek!

az előző hozzászólok meg kicsit felvitték a pumpám, mert nem láttak még ilyet.

2011. jún. 21. 23:15
 46/46 anonim ***** válasza:

Láttak ők is hidd el, de ma már mindenben tudatos vásárlónak kell lenni. Mielőtt bármit (szolgáltatás, tárgy, ruha, bármi...) veszel (főleg ami nagyobb értékű, márpedig a jogsi drága mulatság) érdemes tájékozódni, körüljárni, és minden szempontot figyelembe véve a legjobb döntést hozni. Lehet hogy ők ezt tették, és mire odajutottak, már pontosan tudták hogy müxik ez (amit én is leírtam) és olyan iskolát választottak ahol ez fel sem merült...


Off: mondjuk ennek a tudatos vásárló dolognak is van véglete, én pl. még egy 20 ezres vasalóvásárlás előtt 2 hónapos felmérést csinálok :P Mondjuk az autósiskolát 2 hónapnyi minden esti intenzív netezés után választottam :)

2011. jún. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!