Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ti hogyan reagáltok mikor...

Ti hogyan reagáltok mikor látjátok, hogy a kocsitokra valaki épp rányitja az ajtaját?

Figyelt kérdés
2012. okt. 7. 14:17
1 2
 11/14 anonim válasza:

Nekem egy igen széles autóm van, amivel ha beállok egy normál tesco parkolóba, akkor nem is lehet normálisan ki-be szállni az enyémből se és a mellettem lévőkből se. Én úgy oldom meg, hogy vagy a szélesebb parkolókat használom (női, családos) kivéve a mozgáskorlátozottakét, vagy direkt két helyre állok lehetőleg keresztbe átlósan. így nem sérül a kocsi, legfeljebb azt mondják, hogy bunkó vagyok, de az meg nem fáj nekem. Előfordult már, hogy beálltam keresztbe és amikor kiszálltam rögtön beszólt egy ember (Fiat unoja volt), hogy mér kell ilyen paraszt módon parkolni? Akkor nyugodt hangon elmondtam neki, hogy a feleségemnek egy picike suzukija van és azzal én is normálisan két vonal közé szoktam állni, de ezzel nem kifizetődő a dolog. Megértette.

Úgyhogy parkolj úgy, hogy ne érhessen baj és ne mások empátiájára hagyatkozz.

2012. okt. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Letöröm a visszapillantóját! :DD
2012. okt. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
na ha nekem beszólnak a Fiatosok meg a Suzukisok majd én is elmagyarázom nekik, hogy mi a pálya a visszapillantó letöréssel csak az a baj, hogy, hogy már minden be van kamerázva
2012. okt. 11. 12:46
 14/14 anonim válasza:

Nézném, hogy mennyire koppant, ha igen akkor, máskor figyeljen már oda! Rá kiáltanék! (sajnos a rányitás gyakori)

De pipa vagyok, mert pénteken a miskolci Tesco parkolóba valaki neki tolatott a hátsó lökhárítónak, össze roncsolta és el elhúzott!

2012. okt. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!