Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mitévő legyek? A forgalmi...

Madafaka Bin Laden kérdése:

Mitévő legyek? A forgalmi vizsgán 3. alkalommal is meghúztak!

Figyelt kérdés
Mitévő legyek? A forgalmi vizsgán 3. alkalommal is meghúztak! Az első az én hibámbol volt, a legelején, 10 percet vezettem.. kanyarodásnál 2 sáv vitt a másikba és én a belsőből a külsőbe kanyarodtam. a 2.nál az volt a gond hogy nem adtam meg egy elsőbséget, (az oktatóm szerint azért buktatott meg mert ideges lett rám amiért mentem egy kört a parkoloban.) sikeresen leparkoltam meg minden, kb 5 perc volt vissza a vizsgából és mehettem volna vissza. most a 3.nál pedig minden jól ment pedig nagyon izgultam és ráadásul ugyanazt az utvonalat is huztam ami a 2.nál volt. megint leparkoltam, minden, majd a legvégén mikor kanyarodtam be egy egyirányú utcába a vb beközölte hogy forduljunk vissza mert nem néztem bele a tükörbe.. nemtudom már mit csináljak, próbálkozzak e még. az önbizalmam a nullán van, pedig mindenki dícsér, hogy milyen jól vezetek. de vizsga elött nagyon ideges vagyok mindig. mit csináljak? folytassam? én vagyok ennyire béna vagy ennyire a pénzre mennek, nem tudom felfogni már.. rengetek pénzbe van már ez az egész.

2013. szept. 9. 20:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Negyedjére mentem át éppen ma. A harmadik alkalom előtt kimaradt több mint egy év pajti! +10 óra, 3. vizsga fail. +3 óra. 4.-re lett tuti. Nem vezetek én rosszul technikailag, csak az derült ki, hogy éppen kicsit stresszesen nem tudok annyira koncentrálni, amennyire kellene. Kicsit fosok még, mi lesz egyedül, de el kell jutni, A-ból B-be. Valamint nem közúton kell tesztelni az autót és feszegetni a határokat.
2013. szept. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
65%
Nézd. Ha úgy érzed, hogy alkalmas vagy a vezetésre, csak a vizsgabiztos szemétkedik, akkor érdemes lefizetni a biztost. 20 ezer forintot szoktak általában kérni. Sajnos ez náluk bevett szokás. Én 2 hónapja vizsgáztam először. Hibátlanul végigmentem az útvonalon, majd az 1 előre és 1 hátra helyett, meg kelett csinálnom az összes parkolást. A vizsgabiztos már szétrobbant az idegtől, hogy nincs miért megbuktatnia. Majd közel másfél! óra vezetés után hirtelen fékeztem a zebra előtt, mert egy biciklis száguldva ráhajtott. Persze mondtam, hogy figyeltem és nekem van elsőbbségem, mivel nem szállt le, de nem érdekelte, meghúzott. A következő vizsgánál mondta az oktatóm, hogy adjak neki egy 20-ast, majd beszél a biztossal. Nagyjából 20 perc vezetés után mondta, hogy gratulál, sikerült a vizsgám. Majd odaadta a papírt, hogy írjam alá. Azon a napon 8-an vizsgáztak előttem, senki sem ment át rajtam kívűl...
2013. okt. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: Ne általánosíts. Elvileg csak BP-n ilyenek. Itt vidéken (Veszprémben vizsgáztam) én, meg két ismerősöm is vizsgáztunk, és mindhármunknak kenőpénz nélkül elsőre sikerült úgy, hogy nem is ugyanannál a biztosnál voltunk. Errefelé korrektek nagyon.
2013. nov. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 4szer buktam meg, 5.re lett meg, az utolsó pillanatban. November 22-én vizsgáztam, dec. 9. volt a határidő. :) Már egy hete voltam az okmányirodában, várom a jogsit :)
2013. dec. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Ha minden jól megy, akkor már legalább 6,5 éve vezetsz, igaz?
2020. aug. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Na megvan?
2020. nov. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!