Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes folytatni?

Szerintetek érdemes folytatni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Tudom, hogy ez nem igazán ide tartozik de hátha itt több választ kapok!Sajnos nemrég volt a 4. forgalmi vizsgám amin megint megbuktattak. Jövőre lesz az 5.-ik. Egyre inkább azt érzem hogy ha nem tudok átmenni 5.-jére sem akkor inkább feladom. Nem tudom, hogy van-e értelme folytatni egyáltalán igazából már az 5.-re sem megyek el szívesen. Csak muszáj mert a barátom sem hagy vele békén...Ha valaki 5. vizsgáján is megbukik szerintetek érdemes folytatni az egészet? Köszönöm a válaszokat.


2013. dec. 21. 23:29
 1/6 anonim válasza:

Átmentél drágám?

Meghúztak, ketten is, de átmentem.

2013. dec. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ha a barátod ennyire finanszírozza. Pedig te nem akarsz vezetni :D
2013. dec. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Nem finanszírozza a barátom én fizetem saját magamnak. Szeretek vezetni , de valahogy nem tudom egyszerűen letenni a jogsit....már anyagilag is de legföbbképpen lelkileg visel meg ez az egész....
2013. dec. 21. 23:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Meg kell csinálni okosban. Úgysem 30 óra alatt tanul meg az ember vezetni. Felteszem, hogy teljesen átlagos képességű vagy, mint bárki más. Nincs rá ok, hogy ennyit kínlódj, csak megy a pénz, fogy az önbizalmad. Ez egy ilyen ország, ilyen szakma. El kell "boltolni" a vizsgabiztossal, úgyis az lesz a vége, már az első alkalommal is azt kellett volna tenni.
2013. dec. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Na ezt a két felhasználónevet megjegyezzük. Hátha majd valami vitában önmagát próbálja így támogatni. Nem egy felhasználó járt már így.


Kedves detti-kriszti, ez bizony lebukás, ha valamit kétszer kérdezel meg majdnem szó szerint ugyanúgy:


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__517..

2013. dec. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

És mi volt az ok, amiért megbuktál azon a 4 vizsgán?


És ha szeretsz vezetni, akkor hogyan bukhatsz meg?

(Én 6 évvel ezelőtt senkit nem kentem meg, mégis elsőre átmentem, holott nulla tudással kezdtem a tanfolyamot.)

2013. dec. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!