Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Nem érzem sikeresnek a forgalm...

Nem érzem sikeresnek a forgalmi vizsgámat, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nemrég vizsgáztam, már a jogosítvány is a kezemben van, de azóta is csak értetlenül állok azelőtt, hogy EZ elég ahhoz, hogy a forgalomba menjek egyedül?

Hibát hibára halmoztam a vizsga során. Lényegében már a második kanyarban elkönyveltem, hogy megbukok.

Végül lett 5 hibapontom, de közben azt érzem, hogy ha ENNYI elegendő a jogosítványhoz, az nagyon ijesztő.


Néha azt gondolom, nem vagyok normális :(



2015. ápr. 23. 10:05
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
Szia. Én is nagyon izgulos vagyok. Most vettem +10 órát. Vizsgán még nem voltam. De már nagyon izgulok. Te hol vizsgáztál?
2015. júl. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Lehet, azóta már túl is vagy a vizsgán ;)


Baján vizsgáztam.

2015. júl. 27. 14:52
 23/24 anonim ***** válasza:
Mikor levizsgázol.az nem.olyan vezetői tudás hogy te azzal mar egybol Menj a pesti körútra.ne Menj mert rosszul jársz.sot nagyforgalomba se Menj..Eloszor mindent fokozatosan családdal olyannal.akinek van vezetői tapasztalata tobb eves nem 1-2 hetes nyilvan.Es kisebb forgalmú utakon Menj.Nekem 9 honapja van jogositvanyom kis településen élek es én egybol.orultem mikor vezethettem eloszor családdal faterral mert neki van jogsija.A lornyekemen van egy 11 ezer fos kis város ott vezettem nagyon sokat.azota voltam mar tavasszal pesten es Debrecenben elegge rendszeresen vezetek mar a belvárosban is :) a lenyeg a fokozatosság :) ne egybol a melyvizzel kezdj.Termeszetes egy kis parafaktor bennem is volt néha meg most is előfordul de szeretek vezetni es szerencsere nem estem pánik a volt mar egy két veszélyes szitu kilépő gyalogos,őzek,kivilagitatlan biciklis.kodben stb.En eleg sokat vezetek tehat heti 300kmter az alapbol megvan van hogy tobb is atlag olyan 300-350 Hetente.Es azert 9 honap alatt igaz nem.olyan tul sok gyakorlatot szereztem sőt ez semmi...De legalabb az autot mar azert tudom kezelni es most mar eljott bennem az hogy a forgalomra figyelek es ma is egyedul vezettem mar Debrecenben :) hidd el ez benned is elfog jonni én sem hittem magamban.Egy a lenyeg hogy fokozatosan :) ne akarj egybol csucsforgalomban :)mert az nem igazan lesz jo neked sem es masnak sem bepanikolhatsz pl ha lefulladsz vagy hirtelen váratlan szitunal eloazor csak ÓVATOSAN. Ha meg tovabbra is parazva vezetsz inkabb maradj a kerekparnal es a tomegkozlekedesnel de nem.lesz ott baj gyakorolni gyakorolni gyakorolni:) ha kisvárosban mar jol megy akkor johet a nagyobb forgalom :)
2015. júl. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod :)

Nem sokkal a kérdés kiírása után felhívtam az oktatómat, és rendbetette a fejemben az egész vizsgát, illetve kijavította azokat az apró hibákat, amik miatt a saját kocsival nem boldogultam. Még a garázsba is megtanított ki/beállni :)

Azóta ha nem is sokat, de gond és para nélkül vezetek bármikor :)

2015. júl. 28. 07:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!