Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogy veszi a bátorságot 1-2...

Hogy veszi a bátorságot 1-2 oktató, hogy új beszéljen a tanulóval, mint egy kutyával?

Figyelt kérdés
Az eset tegnap történt. Az egyik Tesco parkolóban kellett egy fiúnak beparkolni előre meg hátra, és a kocsiból kihallatszott méterekre hogyan ordibál vele az oktató. Hogy veszi erre a bátorságot? Ő ezért pénzt kap, nem is keveset. Ha meg ennyire nincs türelme az emberekhez akkor minek megy oktatónak? Én jövőhéten kezdem a vezetést, de ha az enyém is ilyen lesz én biztos elküldöm a p*cs*ba.

2015. júl. 3. 19:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert hagyják. 18 évesen már kéne, hogy legyen ennyi kiállása valakinek, hogy az ilyet elküldi a francba.
2015. júl. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Én lány vagyok, de simán elküldeném a francba.
2015. júl. 3. 19:12
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Aki ilyen személynek fizet, megérdemli!
2015. júl. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
17%

Nem annyira rossz dolog ez azért... Velem is ordibált sokat az oktatóm, hát rohadt jól meg is tanultam mindent és 5 éve mióta vezetek koccanásom se volt.


Nem rossz azért a nevelés. Sok hülye fiatal megkapja a jogsiját, beül egyedül az autóba, aztán megöl valakit, sok esetben saját magát is.


A te esetedben is, ha az a srác egy rohadt parkolást nem képes megcsinálni, az meg is érdemli a szidást. Mivel az is pont ilyen tipikus fiatal, aki csak a gázt nyomná a főúton ész nélkül.

2015. júl. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
22%

Mellesleg pont azért fizeted, hogy TANÍTSON!


Ez pedig a legjobb módszer. Akik ilyen oktató mellől kerülnek ki a főútra, azokról biztos nem fogsz hallani a híradóban, meg olvasni a neten, hogy balesetet okozott az autójával, megölt egy családot a vétlen autóban, vagy megölte a vele utazó barátait, szerelmét, stb, mert fának hajtott, elvesztette uralmát a nagy sebességnél..

2015. júl. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Mert idegbetegek lesznek, amit meg is értek. Aztán ez lesz belőle. Szerencsére nem mind ilyen.
2015. júl. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Igen, azért fizetem, hogy tanítson, nem azért, hogy elmebeteg módjára ordibáljon meg kioktasson. Normálisan is el lehet magyarázni mindent.
2015. júl. 3. 19:50
 8/19 anonim ***** válasza:
45%

Igazad van, de abból, hogy ordibál, arra lehet következtetni, hogy ideges lesz miatta, tehát igazán foglalkozik a tanulóval és nem csak egy készpénzes vásárlót lát benne.


Fogsz te is örülni az ordibálásnak, miután mész szépen az autóddal és látsz egy brutális balesetet, beszorult emberek az autóban, akik sikongatnak, mert ég az autó, másikban pedig eszméletlen az életveszélyes sérült és mindkét autó oldalára van borulva. Akkor majd örülni fogsz, hogy nem veled történt, mert veled ordibált az oktatód és ezért normálisan közlekedtél. Amit leírtam, azt pedig közvetlen közelről láttam, még bármiféle kéklámpás megérkezése előtt. Hatalmasat repült a két autó. Persze az egyik vétlen volt, de nekem azt is a fejembe verte az oktatóm, hogy nézni kell mindenfelé. Jobbra-balra, le-föl. Midenre kell figyelni és nem csak meredten előre. Emiatt már több balesetet elkrültem.


Szóval én inkább javaslok neked egy olyan oktatót, aki törődik Veled.

2015. júl. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Szerintem aki normálisan beszél inkább az törődik veled...
2015. júl. 3. 22:13
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes meglátás, hogy az ORDIBÁLÁSTÓL tanul majd jól a tanuló... Fura, hogy még nem vezették be az oktatás többi területén. Kezdhetnék mindjárt az ovival és az alsó tagozattal és ha jól megy kiterjeszthetnék a középiskolákra és a felsőoktatásra is!
2015. júl. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!