Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogy veszi a bátorságot 1-2...

Hogy veszi a bátorságot 1-2 oktató, hogy új beszéljen a tanulóval, mint egy kutyával?

Figyelt kérdés
Az eset tegnap történt. Az egyik Tesco parkolóban kellett egy fiúnak beparkolni előre meg hátra, és a kocsiból kihallatszott méterekre hogyan ordibál vele az oktató. Hogy veszi erre a bátorságot? Ő ezért pénzt kap, nem is keveset. Ha meg ennyire nincs türelme az emberekhez akkor minek megy oktatónak? Én jövőhéten kezdem a vezetést, de ha az enyém is ilyen lesz én biztos elküldöm a p*cs*ba.

2015. júl. 3. 19:02
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Egyetértek 72%-os!
2015. júl. 3. 22:29
 12/19 dirtboy ***** válasza:
45%

Iskolai oktatást nem kell ide keverni,nyilván ez nem minden helyzetnél működne,nem ordíthatnak egyszerre 30gyereknek,meg ha állandóan így megy akkor megszokod.

A hangsúly azon van hogy igazából az oktatónak nincs baja veled,nem haragszik rád,feladatát végzi ezzel a módszerrel.

Sportban pl az edzők rendszerint ordítoznak,káromkodnak a játékosokkal.

A módszer egyébként működik szerintem.

Még szakmai gyakorlaton a mesterem köszörül valamit,én meg meg akartam ijeszteni.

Utána le akart pofozni meg láttam rajta hogy komoly a dolog,akkor égett az agyamba hogy balesetet idézhettem volna elő ha ijedtében bele nyúl.

Ez olyan mély nyomot hagyott bennem hogy azóta igen csak ügyes az az illető aki engem bármilyen művelet közben úgy megtud ijeszteni hogy megmozduljak.

Szép szóval ez biztos nem maradt volna meg bennem.

2015. júl. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
50%

Amit mondasz úgy baromság ahogy van.


Kevered a motivációt (sport) a hülyékkel (ordibáló autós oktató).

2015. júl. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 dirtboy ***** válasza:
49%
jól van a hülyeség,a lényeg az hogy nyomatékosan mondja és így jobban megragad majd
2015. júl. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
30%

Csakhogy más tanintézményekben, középiskolákban meg felsőoktatásban ha az ember nem tanulja meg jól az anyagot, azzal csak önmagával szúr ki, ha pedig az autóval való közlekedést nem tanulja meg normálisan, csak játéknak veszi, akkor ott meg rengeteg ember életével játszik.


Tavaly augusztus 20.-án is egy ilyen marha elkezdett versenyezni a fiatal srác az A6-os Audival és Vác környékén megölte a szüleit két kisgyereknek, akik a vétlen autóban ültek.


Motiváció igenis itt is fontos, mint a sportban, hogy normálisan közlekedjünk és ne ész nélkül, sodorva sok embert veszélybe. Az autózás nem játék, hanem nagyon komoly dolog.

2015. júl. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
32%

Vagyis augusztus 23 bocsi.. Persze rengeteg baleset történt még azóta, de ez mély nyomot hagyott bennem, hogy házibuli után másnap, nyáron téligumikkal és egy pótkerékkel száguldozott a baromállatja.


[link]

2015. júl. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
75%

Aha. Mert egy építészmérnök aki házakat tervez vagy egy orvos, aki potenciálisan életveszélyes betegségeket diagnosztizál és kezelésket rendel el az nem más életével játszik, ugye?


Ne beszélj már zöldségeket, az isten áldjon meg... Az meg, hogy egy hülyegyerek boyrészerkedik annak semmi köze ahhoz, hogy üvöltött-e vele egy idegroncs oktató agy sem.

2015. júl. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Lee kellcserélni ha kiabál. Nem a kiabálástól tanulod meg amit kell. Van,akit még hátráltat is az üvöltözés. Legyetek egy hullámhosszon, az a lényeg, meg a rengeteg gyakorlás.
2015. júl. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom... Azt hiszem szálltam volna ki és hagytam volna ott a p*csába, ha felemeli a hangját velem. Nem buta csitriként ültem be vezetni tanulni, hanem felnőtt fejjel, mérnökként... és így sem ment. De az, hogy nem megy, nem jelenti azt, hogy az oktató megengedheti magának azt a fajta hangnemet! Semmi nem jogosítja fel, hogy üvöltözzön, ordibáljon, megalázzon.

Nem mellesleg csendben, nyugodtan is lehet úgy beszélni az emberrel, hogy közben majd elásod magad közben... de ennek legalább ninc sközönsége az utcáról.

2015. júl. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!