Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A forgalmin a vizsgabiztosom...

A forgalmin a vizsgabiztosom a KRESZ oktató volt. Lehet ilyen?! Ti fizettek plusz 3000 forintot a forgalmi pályára?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

az lenne a kérdésem, hogy a forgalmi vizsgámon a vizsgabiztos az az a személy volt, akivel én már találkoztam, a KRESZ tanfolyamot ő tartotta végig....

Amikor megláttam, hogy ő a vizsgabiztos nagyon rosszul esett... folyamatosan dumált, és egy sima farmerben és pulcsiban jelent meg.


Ez kiverte nálam a biztosítékot ( 51 órát vettem már!! ) az oktatóm folyamatosan beszél miközben vezetek....

Amikor azt hittem, hogy mehetek vizsgázni, akkor közölte velem, hogy várnom kell, amíg lesz hely. 2-3 hét mulva rá felhív, hogy van hely vizsgázni, ami másfél hét mulva van. Tehát összesen 4 hetet kellett várnom a forgalmi vizsgámra, amíg "talál nekem helyet" Aztán persze kellett vennem " felfrissítő vezetést" Aztán végül a forgalmi vizsgám még két napot csúszott, és reggel 8:30 kor találtak időpontot.


Majd a végén még felismerem a vizsgabiztos, hogy ő a kresz oktató.


Majd még a forgalmi vizsgám előtt, ki kellett fizetnem 3000 forintot. Számlát se kaptam róla. Valami pályahasználat volt. Illetve a forgalmi vizsgám is egy gyakorlati órának számított ( + 3000 )



A forgalmi vizsga ma volt. Természetesen nem sikerült. Kicsit nevetségesnek érzem a szitut. Mi a véleményetek erről?

Holnap bemegyek a suliba és összeszedem minden papírom, és kiíratkozok. A szerződést már megnéztem, semmibe nem kerül kiíratkozni.



2017. febr. 22. 12:26
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Wow gratulálok! Ügyi vagy. :)


Igen sajnos ez a suli, amit én fogtam ki, pénzéhesnek néz ki. Voltak még más problémák is, oktatóval is stb..


nekem a kresz volt 15.000, a kresz vizsga 4600, forgalmi 11.000, a vezetéseim meg 153.000 meg valamiért elkértek a forgalmi vizsga előtt 3000 forintot, nem tudom mire.


no mindegy, köszönöm a válaszokat!

2017. febr. 24. 20:59
 12/17 anonim ***** válasza:
72%
9-es ne kamuzz már. Tudod kinek meséled be hogy a 20. perc után mentetek vissza. :)
2017. febr. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
36%

#12


Legegyszerűbb útvonal,kettő könnyű feladattal. 6.tétel

Illetve vizsga biztos függő,hogy végig vezeted az 50 percet vagy sem.

2017. febr. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
"20.perc után már jöttünk vissza fele ahonnan indultunk olyan címszóval,hogy semmi értelme tovább vezetni,mert képtelen vagyok a hibára." Ezzel az indokkal kizártnak tartom...
2017. febr. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
74%
9-esnek tuti segített néhány deák ferenc a vizsgán :)
2017. febr. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet igaz, amit a 9-es Ír. Én a vizsgra dc cipőben és "ken block" feliratú sapkában mentem, a vizsgabiztos azt mondta, hogy csak a rend kedvéért tegyünk egy kört, de látja rajtam, hogy milyen képességeim vannak, ha ilyen szerelésben vagyok, úgyhogy kb 5 perc volt a vizsga. (Elsősegélyre is fehér köpenyben, fonendoszkóppal a nyakamban mentem, mondták látják rajtam a tudást, megírták a kis kártyát, azt cső, nem kellett bemutatnom semmit.)
2017. febr. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Előző, hát ez nagy volt. :D
2017. febr. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!