Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Én voltam bunkó vagy a kutas?

Én voltam bunkó vagy a kutas?

Figyelt kérdés

Délután tankolni álltam meg egy meg nem nevezett kútnál. Szállok ki már jön oda egy kutas, gondoltam jön a szokványos szöveg, kell-e bele olaj, kell ablakpucolás stb, gondoltam előzzük meg a kötelező mentegetőzést, hadd tankoljon, aztán adok neki egy kis borravalót. Mondtam neki kérem tele sima 95-össel, kinyitottam neki tanksapkát és bementem venni egy üdítőt.


Mikor fizettem volna, gyanús volt, hogy enyhén szólva több mint ami átlagosan szokott lenni. Pénztárosra rákérdeztem, erre Ő mondta, hogy xy üzemanyag 60 liter, és ez ennyire jön ki. Akkor jöttem rá, hogy a legdrágább benzinből számoltak, az került a kocsiba.

Ekkor szóltam eladónak, hogy tévedés történt, és hogy kollégájától én sima 95-öst kértem a kocsiba. Erre az szólt neki, hogy mi történt, erre nekiállt valamit dadogni, hogy hát Ő úgy gondolta, hogy ez jobb lesz az autómba és azért ezt tankolta. Mikor én direkt mondtam neki, hogy sima 95-ösből kérek, és még pont azelőtt az oszlop előtt is álltam meg, nem a fél méterre lévő drágábbhoz.

Erre mondtam, hogy én most vagy fizetek annyit amennyibe a sima 95-ösből került volna ennyi, vagy felőlem szívják le és megtankolom én amivel szeretném.

Erre aki tankolt srác nekiállt pattogni, hogy ez milyen bunkóság, meg hogy most vesződjön azzal, hogy leszívja stb, végül lett belőle annyi, hogy 95-ös árban fizettem, gondolom gyerektől meg levonják a különbözetet vagy valami.


Ha én rontom el, és én tankolok rosszat, akkor biztos egy szót nem szóltam volna, de mikor direkt mondom mit kérek, és még azelőtt az oszlop előtt is állok, és még nem is azzal próbálkozik, hogy elnézte, hanem mert úgy gondolta, hogy az jobb lesz nekem... akkor miért én vagyok még a bunkó, mert ezt fel merem hozni?



2017. aug. 4. 20:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én úgyanúgy tettem volna, ahogy Te is. Teljesen jogos volt a felháborodás részedről.
2017. aug. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
40%
Jogos volt. De sajnálom a kutasokat is, nem fizetik meg őket az ilyen baromságokkal kell összekaparniuk a normális fizetést.
2017. aug. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Igazad volt. Én mindig megköszönöm a segítséget, és csinálom magam.
2017. aug. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én ezért nem merem rájuk bízni. A pultban a kislánynak ott hagyom azt a 40-60 forintot, de a rohangálós fiú ne nyúljon a félmilliós szar autómhoz inkább. :)
2017. aug. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezért kell minden esetben elhajtani a retardált, szerencsétlen kutasgyereket és magadnak tankolni.
2017. aug. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy igazad volt. Nehogy már ő döntse el, hogy te mit akarsz tankolni a saját autódba.

Én mondjuk mindig magamnak tankolok.

2017. aug. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Én inkább arra gondoltam elsőre, hogy ezt még hány emberrel csinálják meg, mrrt nyilván ilyesmi lehet a dolog mögött, hogy az csak több haszon,h a drágábbat adják el, és biztos sokan vannak akik nem szólnak érte, vagy épp észre sem veszik rögtön, csak utólag.
2017. aug. 4. 20:59
 8/16 anonim ***** válasza:
55%
Akkor lett volna szívás,hogyha benzin helyett dízelt tesz bele, mert "úgy gondolja, hogy azaz autó dízellel megy".
2017. aug. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Kitalálom, Shell?
2017. aug. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltál bunkó, jogos volt. Én is, ahogy a többi hozzászóló nem szoktam engedni nekik se a tankolást, se azt hogy lemossa a szélvédőt, semmit.

Egyik ismerősnek egy eredetileg benzines, de valamikor a 90-es években dízel motorosra átalakított autóját akarták megtankolni benzinnel. Kisebb vita alakult ki, ugyanis a tankajtón még fent volt a benzines matrica.

2017. aug. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!