Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Én voltam bunkó vagy a kutas?

Én voltam bunkó vagy a kutas?

Figyelt kérdés

Délután tankolni álltam meg egy meg nem nevezett kútnál. Szállok ki már jön oda egy kutas, gondoltam jön a szokványos szöveg, kell-e bele olaj, kell ablakpucolás stb, gondoltam előzzük meg a kötelező mentegetőzést, hadd tankoljon, aztán adok neki egy kis borravalót. Mondtam neki kérem tele sima 95-össel, kinyitottam neki tanksapkát és bementem venni egy üdítőt.


Mikor fizettem volna, gyanús volt, hogy enyhén szólva több mint ami átlagosan szokott lenni. Pénztárosra rákérdeztem, erre Ő mondta, hogy xy üzemanyag 60 liter, és ez ennyire jön ki. Akkor jöttem rá, hogy a legdrágább benzinből számoltak, az került a kocsiba.

Ekkor szóltam eladónak, hogy tévedés történt, és hogy kollégájától én sima 95-öst kértem a kocsiba. Erre az szólt neki, hogy mi történt, erre nekiállt valamit dadogni, hogy hát Ő úgy gondolta, hogy ez jobb lesz az autómba és azért ezt tankolta. Mikor én direkt mondtam neki, hogy sima 95-ösből kérek, és még pont azelőtt az oszlop előtt is álltam meg, nem a fél méterre lévő drágábbhoz.

Erre mondtam, hogy én most vagy fizetek annyit amennyibe a sima 95-ösből került volna ennyi, vagy felőlem szívják le és megtankolom én amivel szeretném.

Erre aki tankolt srác nekiállt pattogni, hogy ez milyen bunkóság, meg hogy most vesződjön azzal, hogy leszívja stb, végül lett belőle annyi, hogy 95-ös árban fizettem, gondolom gyerektől meg levonják a különbözetet vagy valami.


Ha én rontom el, és én tankolok rosszat, akkor biztos egy szót nem szóltam volna, de mikor direkt mondom mit kérek, és még azelőtt az oszlop előtt is állok, és még nem is azzal próbálkozik, hogy elnézte, hanem mert úgy gondolta, hogy az jobb lesz nekem... akkor miért én vagyok még a bunkó, mert ezt fel merem hozni?



2017. aug. 4. 20:45
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Shell volt igen, csak nem akartam kiírni. Akkor megnyugodtam, mert kicsit kezdtem magam rosszul érezni, hogy most én voltam csak ilyen, és miattam vonnak le neki, vagy jogos a dolog.
2017. aug. 4. 21:17
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk MOL-os céges kártyánk van, arany fokozatú blablabla. Sok szellemileg visszamaradt kolega miatt akik még a szemét is kilopnák a cégnek, csak az autópályamatricák, az autóhoz kellő cuccok, és a simai mezei gázolaj van engedélyezve, mást nem lehet vele kifizetni.

Szerinted mit rakott a 60 literes tankba a kutas, a drágábbikat.

Fizetek, tranzakció hiba, mondom fussunk neki mégegyszer néha rossz a másneschip, másodjára is, csak akkor már kiirta hogy nincs engedélyezve. Lett ám patária, céges autóba hogy került az bele, hogyan se.

Végül egy másik autóba lett beletankolva az én mennyiségem sima gázolajból, én fizettem azt kártyával, ő odaadta azt kp-ben, a kutas kipótolta és fizette az enyémet. Na azóta csak én tankolok, és ingyen iszom ott a kávét.

És nem voltál bunkó, jogos volt.

2017. aug. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
40%
Ez nem bunkóság volt, csak simán hőbörgés (az ő részéről), ez jellemző Magyarországra. Külföldön ilyennel én nem nagyon találkoztam, ott szó nélkül leszívták volna a rossz benzint.
2017. aug. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem tankol a kutas. Neki az a dolga hogy odajön köszön majd elküldjük hogy máshol bohockodjon.
2017. aug. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
70%
"Ő azt gondolta ez jobb lesz"?? Állítom ki van adva nekik hogy Xlitert el KELL adni a hiper-super Wpower $z@rjukból.
2017. aug. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ki van adva nekik. Ezért olyan erőszakosak. Semmilyen más kútnál nem tapasztaltam olyan erőszakosságot, mint a Shellnél. Úgyhogy már nem is járok oda tankolni.
2017. aug. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!