Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyi esèly van rà hogy...

Mennyi esèly van rà hogy benne vagyok a rendszerben?

Figyelt kérdés
Tegnap sikeres forgalmi vizsgàt tettem. Bele kerülhetek ma a rendszerbe hogy tudjam intèzni a jogsit? Remènykedek benne hàtha az ünnepekre való tekintettel meggyorsítjàk a dolgot ès ha mèg nem is jön meg a kèt ünnep között a jogsi, legalàbb el legyen intèzve. Sikeres vizsga utàn ki mennyi idővel ment az okmànyirodàba?
2018. dec. 21. 09:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

10-es. A három munkanap értelemszerűen értendő, nyílván a szombat, vasárnap nem munkanap, de nem egy bonyolult dolog kiszámolni, jogy a vizsga napja és a másnap között még nem telt el a három munkanap.

A példa arra vonatkozott, hogy kb minden nap egyet lép az ügymenet, nem rohan a vizsgabiztos a kartonokkal azonnal az irodába, amikor egész nap vizsgáztat.

Lehetséges, hogy a három napnál hamarabb is a rendszerbe kerülnek az adatok, de ez egy igen rövid határidő, és nem illik az ügyintézőt azzal zaklatni, hogy ugyan nézze már meg - teljes joggal el is küldheti, a három munkanapos határidőre hivatkozva, és az autós iskolákban is elmondják, hogy a három munkanap az nem kettő, nem másfél...

2018. dec. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

11! Én pont ugyanezt írom, s ki is számolgattam a kérdezőnek a napokat.

Csak arra utaltam, hogy holnap szombat, s nem ez volt a fő mondanivalóm.

2018. dec. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Gyépésmérnök válasza:
Nyugi, ráérsz januárban összetörni a családi autót.
2018. dec. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!