Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Sikeres forgalmi vizsga után...

Sikeres forgalmi vizsga után milyen ajándékot adjak az oktatómnak és mikor?

Figyelt kérdés
Csütörtökön megyek vizsgázni, és szeretném megköszönni az oktatómnak a türelmet és kitartást, nagyon korrekt volt velem és elég jóban lettünk. Még fogadtunk is, hogy ha elsőre átmegyek, ad nekem egy bandás pólót (a saját zenekarjáét, neki is megéri nyilván :D ) Mivel még csak 17 vagyok, így alkoholt nem tudnék venni neki, szóval csokin gondolkodtam, az nem túl gáz? Csak a vizsga után adnám oda, de nem tudom hogy ez hogy megy, találkozunk e még? Mert egy pár kérdést olvastam már itt ezzel kapcsolatban, de szinte mindenki úgy írta, hogy ő vizsga után megy el megvenni az ajándékot, viszont akkor hogy adják oda?

2019. ápr. 9. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vizsga után menj el hozzá és köszönd meg neki. Alkoholt is vihetsz, nem te veszed (megkéred a szüleidet) és nem is te fogyasztod. De a csoki se gáz, a szándék a lényeg.
2019. ápr. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is a szándék a lényeg, esetleg rá is kérdezhetsz, hogy minek örülne. Én egy üveg pezsgőt adtam, megkérdeztem, hogy milyen alkoholt szeret, így nem tudtam mellélőni. Vizsga után már nem szokás találkozgatni, én előtte vettem meg, aztán első forgalmin megbuktam, szóval őrizgettem még.. 😂 Végül a második (sikeres) vizsga után adtam neki oda, puszi puszi még sok köszönet, örült neki, azóta nem találkoztunk. Csoki se gáz, ha szereti, de azt sok ember (főleg férfi) nem annyira szokott enni, mármint egy táblával. Sok sikert a vizsgához! 🙂
2019. ápr. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én biztos nem adnék neki semmit. (Nem is tudtam volna, olyan kevés pénzem volt.)

Elég pénzt otthagytam nála, abból simán vehet magának piát, ha akar.


Én csak kezet fogtam vele és megköszöntem a türelmét.

2019. ápr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Semmit se vegyél.
2019. máj. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!