Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 3x megbuktam forgalmi vizsgán....

3x megbuktam forgalmi vizsgán. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ma 3x is megbuktam forgalmi vizsgán. Nagyon elvagyok keseredve. Érdemes lenne tovább folytatnom?

1.bukás: útkereszteződésbe nekem zöld volt a gyalogosnak piros és átakartam engedni

2. Bukás:

Az autó eleje beleért a zárovonalva (42percig vezettem, szóval az utolsó percekbe buktattak meg) és amugy 0 hibapontom lett

3.bukás:

Zárovonalba belementem itt is

Gyakorlás közbe nincs semmi baj, parkolásokat is hibátlanul megcsinálom, de mikor vizsga jön annyira izgulok és stresszelek, hogy csökken a teljesítmény képességem, ugy érzem nem tudok ugy koncetrálni hogy valaki hátul ül és figyel.Oktatóval egyébként jól kijövök.



2019. máj. 15. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Probáld meg még 1x
2019. máj. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%
Kérdezd meg az oktatót mennyit kell jattolni?
2019. máj. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az első bukásod gáz, de a többi csak figyelmetlenség.


Minden esélyed megvan, hogy 4-re sikerüljön.

2019. máj. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én negyedjére vittem pénzt már akkor beleszartam, mert ötödjére sem sikerült volna, de kaptam egy olyan vizsgáztatót aki már első pillanatnál fogva szimpatikus volt, felhívta a figyelmem hogy tudomása van róla hogy a vezetésemmel nincs gond, csak a figyelmetlenséggel, így ennek tudatában vezessek, bár nem volt rá szükség ahol tudott segített, figyelt Ő is tolatásnál, mondta hogy meddig mehetek hátra, és kérte hogy győződjek meg a végeredményről, és ha jó befejezhetem a manővert.


Amúgy a végén már visszafelé mentünk amikor kicsit a záróvonal felé ment a kocsi mert olyan fáradt voltam, sóhajtott, de nem szólt semmit.


Visszamentünk a kiinduló pontra, mondta hogy az alap elképzelése az jó, igaz hogy próbál rutinból vezetni, tolatásnál csak tükrökre hagyatkozik, ettől függetlenül sikerült a vizsgája.


Hozzáteszem 3 vizsgámból csak egyszer volt nyomós indok a buktatásra, a másik kettő egy szemétláda volt, akit kivasalnék a zebrán, ha nem járna érte börtön....

2019. máj. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak az első bukás necces, a többi figyelmetlenség. Ha a figyelmeddel van baj, akkor mesélte az oktatóm, hogy volt egy diákja, aki nagyon jól kezelte a kocsit, viszont figyelmetlen volt. Azt javasolta neki, hogy a szülei vigyék el minden nap egy órára, szülő vezet, ő meg az anyósülésről hangosan mondja, hogy itt elsőbbséget adok, itt figyelek a záróvonalra, stb.. Egy óráig, minden apróságot mondani, nem lankadhat a figyelme. Nála bevált, mert a következő sikerült neki. Ha a fő gond az, hogy nagyon izgulsz, az a nehezebbik eset, hiszen ezt csak magadban tudod lerendezni. Megnyugtató zene, aludd ki jól magadat! Egyébként izgulasért nem buktatnak, szóval igyekezz felülkerekedni rajta és nagyon figyelni. Következő biztosan sikerül! 🙂
2019. máj. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!