Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Te hàny eves korig adnàd meg...

Te hàny eves korig adnàd meg a jogositvàny-meghosszabbìtàst?

Figyelt kérdés

Mondjuk egy 81 èves (F) eseteben?


Max 83 eves koràig?



2019. okt. 24. 12:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Ha én rajtam múlna? 10 évente kötelező PÁV vizsga és az alapján döntenék el, hogy alkalmas-e az illető a vezetésre vagy sem.
2019. okt. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Valami videójátékhoz kell ilyen adatot beállítani? Nehéz úgy segíteni, hogy semmit se írtál róla.

Csak félve kérdezem, ugye nem arra gondoltál, hogy bármi köze lehet a kérdésednek a való világhoz? Nem tudom, kinek képzeled magad, de messze-távol vagy attól, hogy ebben döntésre jogosultak téged akárcsak megkérdezzenek erről. Úgyhogy, ebben az esetben felesleges számokkal készülnöd, akár magadtól választasz egyet, akár segítséggel.

Ha nem múlt ez a mániád, mivel itt nem javasoltak korhatárt, annyit tudok segíteni, hogy válaszd a holnapi ötöslottó sorsoláson előkerült legnagyobb számot. És akkor lesz szám. Nem tudom mire mész vele, de lesz.

2019. okt. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
23%

Tegnap (okt.24.) a veszprémi Haszkovó utcában kevéssel több mint másfél óra alatt négy (4) ittas sofőrt csíptek fülön a rendőrök az esti órákban. 61 éves nő, 49 éves férfi, 53 éves férfi és végül egy 53 éves nő produkált büntetőeljárást maga után vonó leheletet.

Egyetlen utcában. A többiben vajon mennyi ittas vezethetett?

2019. okt. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2019. okt. 27. 18:18
 15/16 anonim válasza:
68 felett, egy 30 perces forgalmi vizsgára elvinném, ha jól teljesít akkor hosszabítás. 1 vagy 2 év és újra...persze fizetnie nem kéne....
2019. nov. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A hivatásos sofőröknek két évente a "szokásoson kívűl" előírnék olyan alkalmassági vizsgálatot, mint a Félelem Bére című filmben van
2019. nov. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!