Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hogyan szűrnéd a közlekedés...

Hogyan szűrnéd a közlekedés alkalmatlan résztvevőit?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk összeállíthatnál egy 60 kérdésből álló kérdéssort milyen kérdéseket tennél fel hogy megtudd hogy a járművezető jelölt milyen világképpel rendelkezik. Kipuhatold azt hogyha egy kő alatt töltötte az elmúlt éveket.


pl milyen mobilszolgáltatók vannak Magyarországon és ha azt válaszolja hogy westel900 meg PannonGSM ott azért lehetnek bajok.


Megkövetelnéd az erkölcsi bizonyítványt?


2023. márc. 28. 23:06
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
15# Ez a hangszenzor a franciáknál mit is jelent pontosan?
2023. márc. 29. 12:41
 22/32 anonim ***** válasza:
52%
Egyszerű pszichológiai vizsgálat kéne erre, és szerintem a jogsi szerzés előtt kéne megtenni az orvosi alkalmasságival egyszerre. Aztán menet közben aki olyan szabálysértést követ el ami már erősen balesetveszélyes de nem okozott vele semmi bajt, és akár volt büntetve korábban, akár nem, én a bírság mellett előírnám a kötelező pszichológiai vizsgáaltot amire adnék 1 hónap türelmi időt úgy mint a bírság befizetésére is például és az idő alatt ezt el kell intéznie, és ha nem intézi el akkor a pénzbüntetés duplázodik, plusz jogosítvány bevonás egészen addig ameddig nem foglalkozik a témával és nem végzi el a vizsgálatot.
2023. márc. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

A pszichológiai vizsgálat sem csodaszer.

Át is lehet verni a vizsgálót, ha valaki tudja, milyen kérdések lesznek.

2023. márc. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 nemaRendőrség ***** válasza:

@21

Az autó hangját figyeli az utcákon.

Ha túl hangos akkor fotózza és küldi rendszám alapján a csekket.

Ne bőgessék a motorokat és ne fúrják ki a dobot. Kertvárosokban és belvárosokban(ahova még bemehet autó) kezdik bevezetni

2023. márc. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

"nagyobb probléma a tudatlanság"


Kedvencem mikor egy béna sofőr meglát 500 méterre egy lámpás kereszteződést és lesatuz konkrétan annyira megijed. Ilyennel többször is találkoztam már. Másik kedvenc aki a seggembe jön 1 méterre de nem képes megelőzni! akár 40 km-et jön mögöttem így.

2023. márc. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 nemaRendőrség ***** válasza:
50%

@25

Én is szeretem lassan megközelíteni a pirosat, akár többszáz méterről. Sokkal olcsóbb és gyorsabb ha 20al gurulok és tudok is visszagyorsítani, mint az ha odarohanok, állok 2 másodpercet aztán gáz

2023. márc. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

26. Én is, de arra figyelek, hogy möggetem átérjenek a többiek.

Ismerek 70-es szakaszt. Ha 60-nal megyek, akkor is megfig a lámpa. Hova rohanjak?

2023. márc. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
54%
#27 Arra mondjuk kár figyelni, mert akkor át kéne hajtanod a piroson, hogy mögötted még kettő áthajthasson a piroson, bezzeg ha képes vagy megállni a sárgánál, akkor félhetsz, hogy belédrohannak.
2023. márc. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
28. Belémrohantak. És meg akart dumálni, hogy még át kellett volna mennem, én vagyok a hibás. Négyen megtették, én lettem volna az ötödik.
2023. márc. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 nemaRendőrség ***** válasza:
Tessék?
2023. márc. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!