Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hogyan szűrnéd a közlekedés...

Hogyan szűrnéd a közlekedés alkalmatlan résztvevőit?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk összeállíthatnál egy 60 kérdésből álló kérdéssort milyen kérdéseket tennél fel hogy megtudd hogy a járművezető jelölt milyen világképpel rendelkezik. Kipuhatold azt hogyha egy kő alatt töltötte az elmúlt éveket.


pl milyen mobilszolgáltatók vannak Magyarországon és ha azt válaszolja hogy westel900 meg PannonGSM ott azért lehetnek bajok.


Megkövetelnéd az erkölcsi bizonyítványt?


2023. márc. 28. 23:06
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
66%
#29 De nincs igazuk. Mögöttem is kifordult országúti pirosnál a cigány verdája, oda is jött üvöltözni, visszaüvöltöttem, hogy ja, átmehettem volna, de ha belém rohan, akkor is ő a hibás.
2023. márc. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
80%
Dashcam alapján lehessen büntetést adni. A zsernyákok a töredékét nem látják a veszélyes szabálytalanságoknak, viszont a többiek felvétele alapján simán lehetne bírságolni. Ott simán lehet látni, ki csinál veszélyes manővereket, simán mehetne nekik a csekk.
2023. márc. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!