Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Megfigyeltétek már, hogy az...

Megfigyeltétek már, hogy az utakon a Suzukisok a legbénábban közlekedők?!

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 00:26
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:

Hát igen!

Erről van itt szó, ahogyan a Hondás Úr írta!


Sok Suzukis azt hiszi, hogy amikor üveghangon hajtja

a "távolságleküzdő készülékét", akkor a többi autónak is ott a végsebessége...


Innen tudatom, hogy ekkor még nekem további 2 sebességi fokozatom van!!!

(Pedig "csak" 143 LE-s az autóm.)

2011. febr. 20. 00:09
 32/38 A kérdező kommentje:

Igen!

Egyet értek a Renault Thalia-s hozzászólással is!!


Még hozzá tenném,

hogy kevés rondább autó létezik!!

2011. febr. 20. 00:14
 33/38 anonim ***** válasza:

Ez a válasz 89%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 01-06 00:3


tökéletesen igaza van ...és nem a legbénábbak csak tényleg vigyáznak

2011. febr. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

Egyetértek a kérdésfeltevővel, nap mint nap tapasztalom én is.


Ha valaki a 31-es főúton feltartja a forgalmat, az statisztikailag kimutathatóan is suzukis. A nagyobbik baj az, hogy beragad mögéjük egy volánbusz, egy másik suzuki, meg egy áruszállító, és nem hagynak annyi helyet, hogy beférjen közéjük az ember, így lehetetlenség őket megelőzni a kanyargós úton.


Érdekesség, hogy van olyan rokonom/munkatárasm, aki megengedhetne magának minimum egy Mondeo-t vagy Passatot, mégis swittel jár. Innen gondolom, hogy van közük, aki tudja magáról, hogy rettenetetes sofőr, mert ha összetöri sem éri nagy anyagi veszteség.


Akiktől még tartok, azok a Wartburgos öregemberek. A szomszédomért csendes imába kezdek, mikor tolatni kezd, mert általában felébredek rá. Hajmeresztő dolgokra képes. A kalaptól nem lát hátra, hiába fordul meg, mert a tetőkárpit a szemébe nyomja. Mindkét kézzel 12 óránál fogja a kormányt, a kocsi kuplungját meg kb. 10 évvel ezelőtt cserélni kellett volna. Mindenki elképzelheti...

2011. jún. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
hát nem tudom én több bénázást is figyeltem már de nem a suzukisok voltak többségbe...
2012. jún. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Jót mosolyogtam a kérdésen! Miért éppen a Suzukit kell leírni? Ez itt a divat manapság? Mi a helyzet a többi kisautóval? Fiat Cinquecento? Daewoo Matíz? Ford Ka? Ezeket miért nem piszkálják?
2012. jún. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim válasza:
hülyék mindíg is voltak és lesznek is az utakon. a suzukisra rámondják, hogy béna, szerencsétlen, lassú. A BMW-sre, hogy a beképzelt majma még az indexet sem ismeri, stb.. na de tudjátok igazad van persze, hogy 3 millióból lehet venni BMW-t is. kérdezem én! miért vegyek bmw-t? ami elromlik egy bmw-be dupla annyiba fáj nekem mint egy suzukiba! ha összetöröm a suzukit még mindíg több marad a zsebembe mintha a bmwt... (egy suzukis...)
2012. dec. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 gergoap ***** válasza:

Bocs, 3 millából csak szar BMW-t kapsz, inkább egy Passat jön ki.

A legtöbb Suzukis, egyöntetűen megbeszéltük a társaságomban, Trabantból átült kisnyugdíjas. Fenntartják a forgalmat és ez itt a gond!

2012. dec. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!