Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Megfigyeltétek már, hogy az...

Megfigyeltétek már, hogy az utakon a Suzukisok a legbénábban közlekedők?!

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 00:26
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
88%
Nem, nem figyeltem meg. Nem az autótól függ, hogy valaki hogyan tud vezetni. Mercivel is lehet bénázni és kis Polskival is.
2011. jan. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 07:19-nek:


Gondolom te is láttál már kalapos úrvezetőt, na ő biztos, hogy nem vezet minden nap...

2011. jan. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
100%

Ez így van, mivel olcsó, megbízható, tömegautó. A nagypapa megvette a kis félretett pénzéből, és nem akarja összetörni. Van ilyen is. Van olyan is, hogy a suzukis betartja a szabályokat, és van olyan is, hogy száguldoznak vele, mert tud menni, ha akar. Lehet a suzukisok bénázása idegesítő egyeseknek. Számomra sokkal jobban idegesítőek a nagyon tapasztalt prémium kategóriás autósok, akik városban, és városon kívül is egy méterre másznak bele a suzukis s*ggébe, amikor a suzukis így is a megengedett sebesség felett halad. Az index nélküli sávváltásokról, és hirtelen bevágásokról ne is beszéljünk ezeknél az autósoknál. Szerintem ez százszor veszélyesebb, mint a 45-50el tötyörgő suzukis. És főleg szabálytalan.


Kérdező, nem veszed zokon, ha megkérdezem hány éves vagy?

2011. jan. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:

Természetesen, nem akarom megbántani a Suzukisokat,

de nem arról volt szó, hogy "csak óvatosan" vezetnek...


Figyeljétek meg, hogy ha valami gubanc van előttetek az úton,

az esetek döntő többségében, azt Suzukis okozza!!

2011. jan. 6. 11:44
 15/38 A kérdező kommentje:

Ötven elmúltam (sajnos).

Több mint 2millió balesetmentes(!) kilométerrel a hátam mögött.

2011. jan. 6. 11:47
 16/38 anonim ***** válasza:
90%
23 éve vezetek, nem vettem észre.
2011. jan. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
Én se vettem észre ilyet. Csak nem Suzukiszervíz mellett lakik a kérdező?
2011. jan. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 Tubarózsa ***** válasza:
90%

Én ugyan nem régóta vezetek(2éve, márc. óta van saját kocsi, Opel), de nekem se tűnt fel, hogy a Suzukisok bénák lennének! ment elöttem "szerencsétlen" Suzuki, de még vagy másik ezer autó! toyotás, opel, ford, stb.

Páromnak is Suzukija van, (SX4) és egyántalán nem béna söför. (26éve van B,C jogsija és napi szinten vezet is. elég sokáig teherautozott, jelenleg meg 14éve buszvezető./elötte is volt már buszvezető/). és az elözö két autója is Suzuki volt.

Szóval nem minden suzukis bénázik. (sőt apámnak is volt. és ő se bénázot ő is huszon sok éve vezet).

off: azt én is utálom ha mögötem jönnek. mikor megyek haza kijövök a körforgoból és kb 100m -re kell befordulnom jobbra, itt már nem szoktam gyorsitani 2esbe elballagok, de az indexet már kiteszem hogy kerüljenek ki nyugodtan, de van aki tahó és egyből a s*ggembe jönn, na vele nem vagyok kedves. aztán ha 10mp után befordultam jót röhögök rajta:D.

üdv, 20L

2011. jan. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
Mivel elég sok Suzuki van az utakon így több esély van arra h a sorban bénázó autó Suzuki lesz... nem??!!
2011. jan. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%
Inkább elviselek egy bénázó, tötyörgő Suzukist, mint egy pofátlan, indexet nem ismerő piroson áthajtó állat módjára közlekedő BMW-st.
2011. jan. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!