Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Megfigyeltétek már, hogy az...

Megfigyeltétek már, hogy az utakon a Suzukisok a legbénábban közlekedők?!

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 00:26
1 2 3 4
 21/38 rush69 válasza:
Nekem egy 14 éves swift-em van, mégsem tögymörgök vele. Száguldozni nem szoktam, nem is arra való a gép...:D Városban pedig egész fürgének mondható a kis súly és a 8 szelepes motor miatt. Magasról szarok rá hogy zörög az összes műanyag benne, mert 400ezerből van egy megbízható kocsim, ami elvisz A-ból B-be! :D
2011. jan. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
33%

Valóban eléggé bénák. Például főúton haladok 110-zel, a Suzukis fordulna ki a mellékútról. Messziről látom, hogy vár, de mikor elég közel érek, akkor kifordul elém, tehát taposom a féket szét ne nyomjam a seggét... Vagy megengedett 110 km-es sebesség, előttem zötyög a Suzuki, tartja a 70-et stabilan. Bal kerekével a középső csíkon megy, nehogy még véletlenül is megpróbáld elhagyni... Nem Magyarországon élek, de nagyon gyakran jövök és ez a forgatókönyv mindannyiszor lejátszódik 90%-ban MINDIG Suzuki. Már ha utólérek az úton egyet azonnal beugrik: A SUZUKI A TI AUTÓTOK! (Enyém a Mercedes).

A Suzkisok mindig azon sírnak, hogy nekik csak erre van pénzük... Hát Istenem, 3 milliót törlesztget évekig csak hogy új autója legyen! Más épeszű ember venne régebbi német autót VW/BMW/Merci sokkal olcsóbban, de neeem...

S a legjobb mikor végre sikerül elhagynod (úgy hogy ne veszélyeztesse saját magát) észreveszed hogy kalapban vezet és nem nagyon érdekli hogy mi történik a "háta" mögött.


Na mindegy van itt az oldalon is belőlük bőven s mivel a Suzukiban még gomb sincsen annyi mint a Mercedesben szerintem itt a válaszom mellett azt a piros kezecskét fogják nyomogatni. Hát jó valamit nyomniuk kell nekik is - na rajta, nyomjad.

2011. jan. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
93%
Ha autópályán Suzukival 160-nal megyek és előzgetek, az a baj. Ha betartom a sebességkorlátozást, az a baj. Akik eleve előítélettel vannak a suzukisok iránt, azoknak semmi sem jó, bármit csinálok..
2011. jan. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:

08:22-nek


Igencsak ezt tapasztalom én is.


Van egy Suzukis szomszédom pl. aki még meg is magyarázta,

hogy azért tesz maga alá még egy párnát,

hogy jobban lássa az autója elejét...

2011. jan. 9. 00:35
 25/38 anonim ***** válasza:
56%
Na ugye mondtam hogy Suzukiban nincs annyi gomb sem, azért nyomkodták itt így a pirosat, pedig nem a nézetemet írtam le de TAPASZTALATOT. Most miért kell nyomni a pirosat ha ez valóban megélt események alapján leírt TÉNY. Ép elméjű ember egy átlagos IQ-val nem kritizál egy valós tényt. Na ennyit a Suzukisokról.
2011. jan. 9. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
86%
Én mercis vagyok, de csakazértis pirosat nyomtam. HÁHÁ :D
2011. jan. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

Szerintem már nem a Suzukisok a leglassabbak és a legszerencsétlenebbek, mert megelőzték őket a Renault Thalia-t vezetők! :D

De csak a Thalia, a Clio nem vonzza a közlekedni nem tudó autóvásárlókat.

2011. febr. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 gergoap ***** válasza:
Nekem sokáig volt Suzukim, nyomtam neki rendesen mindíg, de így is póbáltak mindíg letolni, mert "Suzukis". Ez a közlekedési morál...
2011. febr. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
48%
Az én Suzukimat próbálná meg valaki lenyomni, nagyot nézne az biztos, még egy Audi A4 est is legyorsultam vele és egy teljesen alap gép, semmi tuning HEHE, bebasztátok 20 éves mercivel bmw-vel menőző emberek
2011. febr. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
51%
Kíváncsi lennék hogy tolnád le a fél éves 180 lóerős HONDA ACCORDOMAT. Nem a SUZUKI itt a fő probléma, hanem a kis autót vezetők kisebbségi komplexusa, mivel a legtöbben azt akarják bizonyítani hogy az ő kocsijuk is tud menni, ezért büszkén néznek a tükörbe városban ha elmennek 80- nal egy szabályosan közlekedő komolyabb autó mellett. Hacsak nem jön egy kanyar és valaki szemből. A legjobb ilyenkor az szokott lenni, hogy a városon kívül sem tud valamiért többel menni, előzni meg nem lehet a forgalomtól. Nem tudom, én mint a HONDA tulajdonosa teljesen normálisan vezetek, és hagyom az ilyen parasztokat menni, minthogy baleset legyen a vége. Mondjuk 40 éves elmúltam már, és nem ez az első komoly autóm és vezetni sem ma kezdtem. Szerintem több ilyen van mint az ellentettje, hogy egy nagy autót vezető sofőr szemétkedjen. Persze ilyen is van, főleg a 18 éves fiatalok között, akik azért kaptak drága autót apucitól mert sikerült kijárniuk a 8 elemit.
2011. febr. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!