Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hallottátok hogy elütöttek...

Hallottátok hogy elütöttek egy ikerbabakocsit és benne volt a 2 picike lány?!

Figyelt kérdés
Nekem ikreim vannak és mikor meghallottam a hírt akkor nagyon letablózott !!! Egyszerűen nem tudom felfogni hogy mennyi ilyen embernek van jogosítvány a kezében!!!
2012. jún. 19. 12:07
1 2 3 4
 31/34 Alex Fly ***** válasza:

23-nak: ebben az esetben nem erről van szó. Az eset lakott területen történt, nem autóúton -ahol egyébként egyrészt nincs járda, másrészt gyalogos nem tartózkodhat rajta (max kereszteződésben átkelhet), valamint babakocsival gyakorlatilag lehetetlen odajutni.

Olyanról meg az életben nem hallottam, hogy autóúton buszmegálló lenne.

2012. jún. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim válasza:

A kérdésedről csak ennyit....:


[link]

2012. jún. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim válasza:

"Egyszerűen nem tudom felfogni hogy mennyi ilyen embernek van jogosítvány a kezében!!!"


Ezek alapján inkább mennyi ilyen embernek van gyereke....

2012. jún. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:

:( Ezen már nincs mit vitatkozni :( Ami történt. Megtörtént Őszinte részvétem a szülőknek :( Nagyon sajnálom a babákat, és persze a szülőket is. (Inkább én haltam volna meg mint ez a két kis csöppség) :( Az élet kegyetlen. :( Ez ellen már nincs mit tenni:(

Én..én..én .. nem tudok ehhez mit szólni többet:( Ki sírtam a lelkem ezért az egész tragédiáért:( Ez szörnyű!

Őszinte részvétem még egyszer :( A bíróság eldönti majd az ítéletet.

(Egy 34 éves apa)

2012. jún. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!