Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hallottátok hogy elütöttek...

Hallottátok hogy elütöttek egy ikerbabakocsit és benne volt a 2 picike lány?!

Figyelt kérdés
Nekem ikreim vannak és mikor meghallottam a hírt akkor nagyon letablózott !!! Egyszerűen nem tudom felfogni hogy mennyi ilyen embernek van jogosítvány a kezében!!!
2012. jún. 19. 12:07
1 2 3 4
 21/34 anonim válasza:

Lányok-fiúk, este 9-ig világos van, gondolom nem 11-kor sétáltak a 3 hónaposokkal....

A szülők fájdalmát felfogni sem lehet, de igaza van annak is, aki azt írja, a sofőr sem szabadulhat élete végéig a nyomasztó érzéstől, hogy miatta meghalt egy kisbaba.

Nem tudunk így igazságot tenni, csak csöndben szurkolunk, hogy a még élő kislánynak ne maradjanak sérülései és a szülők valahogy ép ésszel túljussanak a tragédián.

2012. jún. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Nem a baleset résztvevőinek szól az okoskodás, hanem azoknak, akik esetleg majd elgondolkoznak, hogy lehet máshogyan, biztonságosan is közlekedni. Ha már egy ember megijed, és nem az úttesten flangál a járda helyett, akkor megérte az okoskodás.
2012. jún. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
De vajon mi történhetett pontosan?????Nekem felforr az agyvizem,mikor látom az utcánkban anyáméknál, hogy babakocsit tolnak az anyukák a buszmegállótól az autóúton,amikor van normális járda is! Sőt egy nap minimum 2x látom, ahogy nem a zebrán,hanem a zebrától 10méterre tolják át a babakocsit a nők....Kiver a víz az ilyenektől egyszerűen hihetetlen :(
2012. jún. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim válasza:

Igen, és nagyon nagyon sajnálom Őket! :'(

Az m1-en volt a déli híradóban, hogy egyelőre úgy néz, elvakította a nap a sofőrt..

Nem kell mindjárt azt gondolni, hogy biztosan részeg volt, vagy drogozott a sofőr.. stb. Ennyin is múlhat..

Én faluban lakom Pest közelében, és a ahol Mi lakunk egy részen nincs járda! A szemem, fülem mindig sarkig nyitva, ha jön autó félreállok a fűre, megvárom, hogy elmenjen. Mert soha sem lehet tudni mi történhet abban a pillanatban. Főleg ebben a nagy melegben hirtelen rosszul is lehet a sofőr.. és kész a tragédia!


Az biztos, hogy az autósnak is egy életen át kell ezt a terhet cipelnie.. Neki is nehéz lesz!

Sajnos ennek így kellett történnie.. :(((

2012. jún. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Nem lennék a szülők helyében, de nagyon észnél kell lenni babakocsival. Sok szülő csak a gyereket nézi, azt hogy jön valami, vagy épp piros van a gyalogosnak, nem veszi észre, figyelmetlen. Én is ütöttem már el majdnem babakocsit, az anyuka kitolta elém a piroson. Szerencsére meg tudtam állni, de hátulról belém jöttek, így kicsit megtoltuk őket. Senki se sérült meg komolyabban, de ha az én gyerekem hátul ül(szerencsére nem volt velem), akkor mi van?! Megint satufék, vagy inkább üssem/sodorjam el őket?! Félre ne értsetek, senkit se szeretnék megölni, de értitek... Mondjuk nem igazán értem, hogy a sofőr miért nem tudta őket szépen kikerülni. :( Ebben a melegben mindenki tompább, figyelmetlenebb. 28N
2012. jún. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 Főzős Laci ***** válasza:

Ez a mi országunk,tiszta szégyen!Emberek halála kell ahhoz,hogy valamilyen törvényt meghozzanak.

Nem ismerem pontosan a körülményeket,de azért fényvisszaverő elemeket lehet tenni egy babakocsira is.Másik,hogy a 63 éves vezető vajon teljesen megfelel minden eü. és KRESZ követelménynek?Gondolok itt az illető vérnyomására,és látására is.Ja,hogy állítólag egy Suzuki volt...Nos,én tudom milyen a Suzuki I. Swift világítása:mintha odatennél 2 db viharlámpát az autó elé...Nem lehet vele látni,pedig nekem viszonylag jó a szemem.Én most cseréltem ki a vacak indiai égőimet német minőségre!Ezen sok múlik,mindenki gondolja ezt meg!

2012. jún. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Elég szomorú dolog, de azt sehol sem írják, hogy ki volt a hibás még az eset körülményeit. Minden esetre nem lennék a helyükben, a gázolóéban sem, biztos bűntudata lesz élete végéig. Leendő apuka vagyok, szerencsére nem ütöttem el még senkit sem, csak egy békát.
2012. jún. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Éjszaka történt? Ez nagyon szomorú... Az iker babakocsik nagyon szélesek, ha nem volt rajta semmi prizma, vagy láthatósági mellény azon, aki tolta, esélytelen, hogy időben észrevette a sofőr... Nagyon észen kell lenni, nagyon... A halál mindig borzasztó, egy gyereké pedig különösen. :( 25-ös voltam.
2012. jún. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 Alex Fly ***** válasza:

Utolsónak: ha a nap elvakította, akkor nem túl valószínű, hogy éjszaka lett volna...


Ebben az esetben egy Kamazt sem vett volna észre? Minek vezet járművet az ilyen?

2012. jún. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim válasza:

A baleset este 8-kor történt, amikor még világos volt! Aki Érden lakik, az nagyon jól tudja, hogy milyenek itt a járdaviszonyok... nincsenek járdák, max a főutak mellett, de ott is olyanok, hogy egy sima babakocsi jó ha elfér, nemhogy egy dupla.

Iszonyatosan gyönyörű babák voltak, az anyukájukkal együtt. Nagyon várták őket, és ilyen kevés időt tölthettek velük.

2012. jún. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!