Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Főútvonalra kitolatásos...

Főútvonalra kitolatásos balesetnél ki a hibás?

Figyelt kérdés
A minap történt, hogy főútvonalon szabályosan haladtam és egyik pillanatról a másikra kitolatott elém egy autós.Én vészfékeztem,ennek következtében megcsúsztam és karamboloztunk. A kiérkező rendőr egyértelműen engem védett,mivel én haladtam a felsőbbrangú úton és a kitolató autósnak elsőbbséget kell adni a főútvonalon közlekedőknek. Ennek ellenére az autós nem ismerte el a felelősségét. Próbált kibúvót keresni azzal pl hogy: Én nagyon gyorsan jöttem,és ő már épp elindulni készült. Szemtanúk nem voltak, az anyagi kár nem jelentős személyi sérülés nem történt. Szerintetek kit fognak kihozni a rendőrök sértettnek? Kinek fognak hinni? Kamera sem volt a közelben.

#Kitolatás
2013. febr. 6. 20:20
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:
Ne haragudj lehet hogy félreértettem valamit,de úgy tűnt hogy ebben a helyzetben engem láttál hibásnak. Azért a te eseted sem mindennapi. 7 ezer kontra 380 ezer? :D :D Ha neked egy díszléc sérült meg,akkor neki mi? Max a lámpája....Ami tegyük fel ha egy hetes BMW lámpa azis "csak" 81 ezer ft... Ha jól tudom... Ezellen te legalább fellebbeztél? Mert ez bőven irreális ár. A kamerát jól teszed hogy használod,énis használnám csak nem tudom az autóba hagyni ki-be szerelgetni meg kényelmetlen.
2013. febr. 9. 16:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!