Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit kell csinálni ha a bunkó...

Mit kell csinálni ha a bunkó sofőr fenyegetőzik?

Figyelt kérdés
Pl folyton megelőzi a váró sort jobbról, a lezárt területen keresztül, aztán mondja: Bocsi beengedsz LÉGYSZÍVES? De ez az Audijával beleillik a megfélemlítés kategóriájába. Ha valaki nemet mond azt mondja kivágom a szívedet a fűrészél késemmel, vagy kiteszem a srácokat és szétverlek a benzinkúton.

2018. nov. 19. 09:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Pont ezért járok 15 éves autóval, tele van az út ilyen hülyékkel. Felénk is lehet tolakodni egy lezárt területről, én soha senkit nem engedek be. Ha nekem jön nem kell sírnom az autó miatt. Verekedni meg nem fogok, max elütöm.
2018. nov. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Igen annyira ráment a bal oldali kocsira hogy azt hittem össze fognak érni. Aztán mondta annak a tojotás családapának hogy atorkodból fog folyni a véred...hátul két üres gyerekülés...a banda tagjai azt mondták hogy a maffia megvédi a jenőt mindentől, ezenkívül sok rendőr haverja van...
2018. nov. 21. 10:37
 13/14 anonim ***** válasza:

aki azt mondja magától rögtön hogy sok rendőr haverja van, annak sosincs rendőr haverja, vagy ha van, semmi nem tud tenni az "ügyért".


Egy rendőr.

2018. nov. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Megkérdezhetem, ehhez hogyan kapcsolódik Marilyn Manson?
2019. aug. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!