Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mozdonyvezetői fizetések?

Mozdonyvezetői fizetések?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Van itt esetleg olyan, aki ténylegesen tudja, hogy Mozdonyvezetőként a MÁV-nál, mennyit lehet jelenleg keresni? Gondolkodtam már a képzésen, elenleg csak a MÁV indít, de nem sok jót hallottam. Mindenki a Rail Cargo-t preferálja, főleg fizetés terén, de ők sajna nem indítanak képzést.



2023. júl. 24. 14:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/84 anonim ***** válasza:
71%
Kezdőként nettó 400-500 között lehet keresni. Bizonyos telephelyeken létszámstop van, túlóra csak minimális vagy nulla, ahol úsznak a túlórában ott megvan az 500 nettó. Persze aki adómentes, CSOK- és babavárókirály, az többet is kap. Hogy ezért a havi 4-500ezerért mit kell elviselni az más kérdés. Ha Bp-en vagy az osztrák határ közelében laksz, akkor abszolút nem versenyképes, ha Záhonyban akkor el lehet vállalni ideig-óráig amíg találsz jobbat.
2023. júl. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/84 A kérdező kommentje:

#20


A pörgéssel nincs bajom, az előző munkahelyen is megvolt a havi 30-40 óra túlóra. Az ilyenek nem viselnek meg szerencsére.


#21


Jelenleg a buszozás mellett is megvan az 500k nettó. Igazából abban bízom, hogy azért túlórával, meg már esetleg pár eltöltött évvel azért olyan 650 körül meglehessen keresni. Az már elfogadható így Budapest agglomerációjában is.

2023. júl. 28. 20:13
 23/84 anonim ***** válasza:
82%

Amikor éjjel lyukat nézel a tejködbe 120-nál, amikor már nem tudom hanyadszorra rendeltek be zsinórban, egy szavad se legyen a túlórára akkor! Fogalmad sincs mivel jár ez. Amikor koppan a vaddisznó, de semmit se láttál és elgondolkodsz, hogy megállj-e és keresd a vaksötétben, hogy biztosan vaddisznó volt-e.

Meg amikor a forgalom elveri a menetrended és a célállomási fordulóidőd sincs meg és úgy fordulsz vissza, hogy a körbejárás utáni indulással is már +10p van rajtad és akkor jut eszedbe, hogy talán valahová hugyozni is kellene, a kajádat meg 12 óra szolgálat után úgy viszed haza, ahogy előtte becsomagoltad! Na ekkor megnéznélek.

2023. júl. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/84 A kérdező kommentje:
Én meg akkor néznélek meg, amikor bemész hajnal 03:20-ra munkát kezdeni, aztán 00:24-kor hazaengednek belőle. Ezt Hétfő-szerda-péntek-vasárnap. 40 túlórával a hónapban. Klíma nélküli fostengeren, cigány hegyekkel veszekedve. Na, akkor néznélek meg. Szerintem neked nincs halvány fogalmad sem arról, mennyivel szarabb is lehet, mint ami most van.
2023. júl. 28. 22:09
 25/84 anonim ***** válasza:
15%
Bakony InterCity vonat érkezik Budapest Déli pályaudvar felől a 6. Vágányra és indul tovább Szombathelyre! A vonat csak Ajka Devecser Boba Celldömölk és Sárvár állomásokon áll meg! A kijelölt kocsiba helyjegy váltása kötelező. A 20-as számú kocsi a vonat elején található. A vonat végén lévő kocsiba helyjegy váltása nélkül is igénybe vehető utazásra
2023. júl. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/84 anonim ***** válasza:
84%

Hát némely Szilin nincs klíma, ilyenkor kivágom az ajtókat. Cigányokkal nem kell veszekednem, kivéve, amikor gázolás után jön a család kapával-kaszával.

03:20-as jelentkezés nem a legdurvábbak közé tartozik, előtte este 7-8 körül már csucsu van és akkor nem durva. Tudod, van 01:40-es jelentkezés is, vagy 22:50, amivel az egész éjszakád el van baszva.

2023. júl. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/84 A kérdező kommentje:

#26


De engem nem az érdekel, hogy hogyan van elbaszva a napom, az el van ígyis-úgyis, de nagyon nem mindegy, hogy max 12 óra a munka, vagy akár 21. Ráadásul az a 21 ki sincs rendesen fizetve.

2023. júl. 29. 13:50
 28/84 anonim ***** válasza:
65%
Jól van. Lelkileg bírnád a szakmát?
2023. júl. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/84 A kérdező kommentje:
Miért ne bírnám? Tudom, hogy próbálod most előadni, hogy rajtad kívül senki nem jó egy szaros mozdony vezetőállásába, de azért tesó, nem szívsebész vagy, hogy megrokkansz az ideg alatt. Ha meg szörnyű dolgokat akarsz látni, akkor menj el tűzoltónak, aztán amikor a több hetes vízi hullát kiszeded, főleg ha egy gyerek, akkor majd térjünk vissza a lelki traumákra. Vagy menj el nyomozónak, bűnügyi területen, aztán majd átbeszéljük, hogy milyen, amikor kimész egy olyan állathoz, aki feldarabolja a 2 gyerekét egy baltával, ráadásul még a naptárba is külön kiemeli a napot, úgy várja.
2023. júl. 29. 15:28
 30/84 anonim ***** válasza:
51%
Te egy Stadler flirt vagy kérdező
2023. júl. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!