Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mozdonyvezetői fizetések?

Mozdonyvezetői fizetések?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Van itt esetleg olyan, aki ténylegesen tudja, hogy Mozdonyvezetőként a MÁV-nál, mennyit lehet jelenleg keresni? Gondolkodtam már a képzésen, elenleg csak a MÁV indít, de nem sok jót hallottam. Mindenki a Rail Cargo-t preferálja, főleg fizetés terén, de ők sajna nem indítanak képzést.



2023. júl. 24. 14:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/84 anonim válasza:
75%

Kérdezőnek meg annyit.

Azért nem vettek fel mert inkompetensek akik a mozdonyvezetőket interjúztatják, azt hiszik, hogy ők fingták a levegőt és ránézésre pár mondatból tudják kiből lesz jó mozdonyvezető.

M1, hogy volános vagy/voltál, vannak aki a cégen belül jöttek át, a máv más leányvállalatától, de van olyan is aki teljesen más területről érkezett.

2023. aug. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/84 A kérdező kommentje:

#71


Köszi, igazából mindegy, vannak más terveim is, csak azért gondoltam, adok még egy esélyt az itthoni helyzetnek, amúgyis ismerem már az állami tömegközlekedés nyűgjeit. De ez van, majd ha esetleg lesz a Rail cargo-nál meghirdetve még képzés ott esetleg megpróbálom, egyébként jönnek a további tervek. Köszi a válaszokat :)

2023. aug. 10. 15:29
 73/84 anonim ***** válasza:
72%

Off téma, de rákérdezek.


Aki volt tanfolyamon, annak milyen időrendben volt az oktatás ? Gondolom iskolarendű pl 8-tól 4 óráig hétköznap, és vannak szünetek mint pl téli stb, vagy olyan a rendszer mintha munkavállaló lennél ? Tehát csak az ünnep napok a szabadok.

2023. aug. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/84 anonim ***** válasza:
100%
Olyan a rendszer mintha munkavállaló lennél. Szabadság a munka törvénykönyve alapján jár természetesen.
2023. aug. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/84 anonim ***** válasza:
100%

73


8-15 óra hétköznaponként.

2023. szept. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/84 anonim ***** válasza:
100%

"Az utolsóban meg fizikás kérdések voltak, azok szerintem nem voltak könnyűek, legalábbis egy részükkel én sosem találkoztam. De egyébként megoldható."


Esetleg ha emlékszel, nagyjából letudnád írni mi volt ? :D


Nem rég jeletkeztem én is.

2023. szept. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/84 anonim ***** válasza:
84%

“ Rail cargo-nál meghirdetve még képzés ott esetleg megpróbálom”


Jövőre figyeld. Gysev, RCH meg az MMV is elvileg fog indítani képzést. (GySEV fix)

2023. szept. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/84 A kérdező kommentje:

#77


Köszi, majd figyelni fogom :)

2023. szept. 7. 23:01
 79/84 anonim ***** válasza:
100%

Aki jeletkezett.

Ti mikor kaptatok emailt, hogy lehet menni felvételire ?

Megkaptam a tájékoztató emailt, elfogadtam a feltételeket, de azóta nincs válasz, ez 12 napja volt :D

2023. szept. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/84 anonim ***** válasza:
70%
79: A MÁV-hoz jelentkeztél, nem? Ne félj megkapod, aztán úgyis elnézést kérnek a késésért...
2023. szept. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!