Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kamaszok! Mi a véleményetek a...

Kamaszok! Mi a véleményetek a mindennapos tesiről?

Figyelt kérdés

Én személy szerint nem támogatom,azzal egyetértek,hogy nagyon fontos a mozgás,a sport,de ezt túlzásnak tartom,egyrészt most egyel több óránk lesz és ez valószínűleg 0.vagy 8. órába,szerintem senkinek se lesz kedve már reggel kifáradni és úgy végigülni azt a

6-7 órát..

Most szünetben én is mozgok mindennap fél-1 órát szóval nem a lustaság beszél belőlem.

Szerintem elég volt az a heti 3 óra is,főleg amikor a havi bajjal is küzdesz..


Nektek mi a véleményetek?

15L


2012. aug. 8. 13:54
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:
Hidd el nem zavartatom magam. Mért jössz mindig a tesitagozatottal?? Azt ők választották, a kérdés nem rájuk vonatkozik. Egy NEM tesitagozatos iskolába nem kell mindennapi testnevelésóra. Erre van a TESITAGOZATOS iskola. Én elhiszem, hogy ott keményebbek az órák, de te is hidd el, hogy egy sima iskolában sem sétagalopp.
2012. aug. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:
52%

eddig a tesitagozat és a nem tesitagozat közötti különbség az óraszám volt (persze keményebb tesiórák mellett). most már csak a tesióra nehézségében fog különbözni. ha a tesitagozatot egy átlag ember kibírja, akk te is ki fogod bírni a nem tesitagozatos tesiórát.

de sztem ezt már párszor leírtam.

2012. aug. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:
Én se vagyok már kamasz, de attól még van véleményem :) Nem tartom jó ötletnek a jelen körülmények között. Az alap elképzelés nem lenne rossz, de a legtöbb iskolában ma elég korlátozottak a testnevelő tanárok lehetőségei. Az lenne a jó, ha városi szinten megszerveznék azt, hogy a diákok ingyen el tudjanak járni egy általuk választott sportág edzésére a nekik megfelelő időpontban, amit aztán elfogadnának testnevelés-órának (mondjuk heti 1 ilyen lenne kötelező, többi fakultatív, ha valaki sportoló akar lenni). Emellett megmaradhatna max. heti 2 hagyományos testnevelés-óra is. (Persze ezt falun / kis városokban nem lehet megoldani, mert nincs elég lehetőség, az meg nem várható el, hogy emiatt vki órákat utazzon napi szinten). Hs mindenki választhatna sportágat, ezzel elérnék azt, hogy az ember élvezze is a mozgást és kedvez kapjon a sporthoz (ez amúgy az utánpótlásnak is jót tenne). Mert az, hogy minden nap iskolakört futunk, aztán gimnasztikázunk, végül levezetésnek jobb híján kidobósozunk, az egy idő után unalmas, bár tény, hogy nem árt a mozgás (de az ember elér egy szintet és nincs hova fejlődni). A mai iskolákban nem sok mindent lehet sajnos csinálni, néhol még rendes focipálya sincs, max. van 1-2 tornaszer, illetve a teremben lehet kézi/kosárlabdázni (már ha van kapu vagy palánk). Persze így is 100%-osan ki van a terem használva, nem tudom, hogy fogják technikailag megoldani a dupla óraszámot (új teremre gondolom nem futja, max az udvaron lehet eszközök nélkül alkotni valamit). Kora reggel meg este nem az igazi, plusz így majd nem lesz hely edzéseket tartani, amik eddig esténként voltak a termekben. Kicsit jobban át lehetett volna ezt gondolni...
2012. aug. 10. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 A kérdező kommentje:

# 63/63 ma 03:27-val teljesen egyet értek

az elképzelés nem rossz,csak a kivitelezés,a nagy okos fentiek nem gondolták ezt jól át:/ csak hozzák a jobbnál-jobb 'rendeleteket' ész nélkül


köszönöm a válaszokat!:)

2012. aug. 10. 12:22
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!