Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kamaszok! Mi a véleményetek a...

Kamaszok! Mi a véleményetek a mindennapos tesiről?

Figyelt kérdés

Én személy szerint nem támogatom,azzal egyetértek,hogy nagyon fontos a mozgás,a sport,de ezt túlzásnak tartom,egyrészt most egyel több óránk lesz és ez valószínűleg 0.vagy 8. órába,szerintem senkinek se lesz kedve már reggel kifáradni és úgy végigülni azt a

6-7 órát..

Most szünetben én is mozgok mindennap fél-1 órát szóval nem a lustaság beszél belőlem.

Szerintem elég volt az a heti 3 óra is,főleg amikor a havi bajjal is küzdesz..


Nektek mi a véleményetek?

15L


2012. aug. 8. 13:54
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim válasza:
62%

A tesihez kellett eddig igazítanom, hogy találkozok-e a barátommal. Még véletlenül sem szeretnék büdösen vele lenni, mert hát 1 rohadt zuhanyzó nincs a sulinkban! Ráadásul a tanár ráhúz még 3-4 percet, rohanva öltözünk át, és épp, hogy beérünk a következő órára tök vörösen, kócosan és kifulladva.


Gyűlölöm a tesiórákat... Pedig én is imádok mozogni, heti 4x2 órát konditeremben vagyok.

2012. aug. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
88%

Akkor ezek szerintem ez engem nem érint, 2013-ban, ha jól megy, akkor más egyetemen leszek.


De nem tudom, mit várnak. Hogy hirtelen mindenki lefogy ? Mindenki egészségesen fog táplálkozni, bio kajákkal, amikor még egy sima fehérkenyér is 400 ft ? Hogy tömve leznek a futópályák és a konditermek ? Csak így egycsapásra ?

2012. aug. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 A kérdező kommentje:

mindenkinek köszönöm a választ! mentek a zöld pacsik


bár nekem még a hely hiány így is szembeütköző :

nálunk most 9.re 5 osztályt vettek fel

vagyis ez már napi 5 tesi és ezen kívül még van 4 évfolyam jó nekik nem mindennap van tesi de..

2012. aug. 8. 15:13
 24/64 A kérdező kommentje:
ja.. nem egyik napról a másikra fog mindenki lefogyni,meg sok beteg is van aki nem bír annyit mozogni (asztmások,allergiások és még sorolhatnám..)
2012. aug. 8. 15:16
 25/64 anonim ***** válasza:
21%

iiistenem f@szom. h ezt a kérdést minden nap valamelyik csíra kiírja.

én speciel lesz@rom, mert nem érint (most megyek egyetemre), de ha most mennék 9.be akk is lesz@rnám. 8 évig minden nap volt tesiórám (tesitagozatos suli), és senkinek az ég világon semmi baja nem volt. pedig ott nem a f@szunkat vertük. és legalább nem volt energiánk minden este a neten lógni.

2012. aug. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 A kérdező kommentje:

nos...

oda írtam,hogy kamaszok! szóval akit nem érint ne válaszoljon,ez a kérdés eredetileg a KAMASZOK témakörben volt vagyis azért írtam oda mert minket érint,csak a moderátorok átrakták..

és először írtam ki a kérdést..

2012. aug. 8. 16:20
 27/64 anonim ***** válasza:
100%

19 éves vagyok, tehát már nem kamasz, de azért válaszolok. :D Nekem általános suliban 7. 8. osztályban mindennap volt tesi órám, a tanár rendes volt ezért megengedte, hogy szerdánként futunk, pénteken pedig játszunk, a többi napon rendes tesi óra volt, tehát a felmérések nem maradtak el. Itt vagyok, túléltem, a futást néha elsumákoltam, de hát ki nem. :) Azokon a napokon pedig, ha nagyon nem bírod, akkor írsz egy felmentést a szülőddel, vagy megmondod a tanárnak.

Középsuli első évében pl. úsznunk kellett heti 1*, mondta a tanár, hogy a lányok kapnak azokon a napokon felmentést, az se volt igazságos, mert nekem hol késik, hol pedig rendesen megjön, és, kiszámoltam, kértem felmentést, de nem jött meg, így a következő hétre csúszott igazából a bajom. Na, én itt voltam tiszta ideg, de szerencsére megértették.

2012. aug. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
84%

Idézek a cikből:

"2013-tól a teljes alsó tagozaton, illetve felmenő rendszerben a többi évfolyamon is."


Tehát az 1. félévben csak az 1,5,9 ikesek sz*pnak és utána a többi évfolyam is? Vagy én értelmezem rosszul?

2012. aug. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 A kérdező kommentje:

igen utána mindenkinek lesz mindennap tesi:/

mindenkinek köszi a válaszokat!:))

2012. aug. 8. 16:59
 30/64 A kérdező kommentje:
vagyis szerintem úgy értették,hogy 2013 szeptemberétől lesz mindenkinek
2012. aug. 8. 17:00
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!