Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kamaszok! Mi a véleményetek a...

Kamaszok! Mi a véleményetek a mindennapos tesiről?

Figyelt kérdés

Én személy szerint nem támogatom,azzal egyetértek,hogy nagyon fontos a mozgás,a sport,de ezt túlzásnak tartom,egyrészt most egyel több óránk lesz és ez valószínűleg 0.vagy 8. órába,szerintem senkinek se lesz kedve már reggel kifáradni és úgy végigülni azt a

6-7 órát..

Most szünetben én is mozgok mindennap fél-1 órát szóval nem a lustaság beszél belőlem.

Szerintem elég volt az a heti 3 óra is,főleg amikor a havi bajjal is küzdesz..


Nektek mi a véleményetek?

15L


2012. aug. 8. 13:54
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
100%

én általánosban sport tagozatra jártam, nekünk alapból heti 5 tesi volt, meg 2*1.5 óra labdarúgó edzés délután. elsős koromtól. bár vegyész lettem és nem sportoló, mégis nagyon jó, hogy így volt. azóta is szeretem a sportokat, igaz idő hiányában már csak a testépítést űzöm hobbi szerűen.

27F

2012. aug. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
100%

Az ötlet jó, a kivitelezés pocsék. Egyébként is fárasztó egy nap a suliban, hát még ha a 7 óra után betesznek egy tesit is. Fontos a mozgás, igen, de rátukmálás helyett megszerettetni kellene a diákokkal a testedzést. Ezzel nem fogják, sőt, nyűg lesz.

A zuhanyzós problémát sokan írtátok, nem is boncolgatnám tovább.


Anno tesiből érettségiztem, gondolhatjátok, ott aztán kellett gyakorolnom rendesen. Mégis volt olyan, hogy gyakorlás helyett dolgozatra készültem, vagy csak szimplán hulla fáradt voltam, és a kötelet nem lettem volna képes megfogni, nemhogy felmászni rá. A tanárom megértette, nem volt vele gondja, ha egyszer kétszer kihagyom, én is emberből vagyok. Ezt felejtik el ezzel a heti hét tornaórával.

2012. aug. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
84%

Értéstek már meg, hogy nem azzal van a baj, hogy jajjistenem, mozogni kell, és elkenődik a sminkcsink!!

Hanem azzal, hogy a kivitelezés finoman szólva is szar.

2012. aug. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
64%

"Hanem azzal, hogy a kivitelezés finoman szólva is szar."


ezt majd legfeljebb két hónap múlva mondhatod. egyenlőre azt se tudod h fogják kivitelezni, és h te mennyire sz.rul jössz majd ki belőle.

2012. aug. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
21%

Miért ? Szerintem, hogy kéne ? Hirtelen építenék még 1-2 tornatermet ?

Volt, hogy 2 hónapig nem is láttuk a tesitermet, mert mindneki elfoglalta előttünk, heti 2 tesivel. Akkor heti 5-te mi lesz szerinted ?

2012. aug. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
66%
*építsenek.
2012. aug. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
10%

akk se tudhatod h a rendszer h fog működni. és te igazából nem ezen aggódsz. hanem azon h nem érsz haza fél2re, és nem tudod majd a f@szod verni a gép előtt.

kínában a gyerekek napi 14 órát tanulnak, és senki szája nem sír (még a 6 éves kölöknek sem). miért? mert ott ez a rendszer. itt azért lázad minden csíra, mert jön egy új rendszer.

2012. aug. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:

de azért az elég hülye indok hogy késni fogsz óráról mert ki ne akarna pár perccel kevesebbet bent ülni órán

a tanárknak muszáj lenne elfogadni a késést mert tesi óra volt+ szerintem több lesz a játékóra is foci ,kosár stb.,várjuk mi a végét hátha jó lesz

2012. aug. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:

"de azért az elég hülye indok hogy késni fogsz óráról mert ki ne akarna pár perccel kevesebbet bent ülni órán

a tanárknak muszáj lenne elfogadni a késést mert tesi óra volt"


Nem kötelező neki :)

2012. aug. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
77%
Csíra az, aki a világra teremtett. Nem verhetem a fa/szom, mivel lány vagyok, és alapból nem érek haza fél2-re. Nem izgat, hogy meddig vagyok, alapból a fél életemet a suliban töltöm. Kína az kína, kit érdekel, hogy mi van ott ? Ennyi erővel itt se oltassunk be senkit, ne legyen tiszta ivóvíz, mert Afrikában ez a helyzet, és ott már hozzászoktak.
2012. aug. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!