Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kamaszok! Mi a véleményetek a...

Kamaszok! Mi a véleményetek a mindennapos tesiről?

Figyelt kérdés

Én személy szerint nem támogatom,azzal egyetértek,hogy nagyon fontos a mozgás,a sport,de ezt túlzásnak tartom,egyrészt most egyel több óránk lesz és ez valószínűleg 0.vagy 8. órába,szerintem senkinek se lesz kedve már reggel kifáradni és úgy végigülni azt a

6-7 órát..

Most szünetben én is mozgok mindennap fél-1 órát szóval nem a lustaság beszél belőlem.

Szerintem elég volt az a heti 3 óra is,főleg amikor a havi bajjal is küzdesz..


Nektek mi a véleményetek?

15L


2012. aug. 8. 13:54
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
0%

"Ennyi erővel itt se oltassunk be senkit, ne legyen tiszta ivóvíz, mert Afrikában ez a helyzet, és ott már hozzászoktak."


évente többszázezren hallnak szomjan a világon, de a napi 1 tesibe senki se hallt még bele. (se kínába se magyarországon).

2012. aug. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
11%
f@szverést meg képletesen értettem, mint a töklógatást ergo a semmit tevést.
2012. aug. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
88%
Ki állította ezt ? Világosan és érthetően le lett írva, hogy nem a mozgással van a baj . Értő olvasás megy ?
2012. aug. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
100%

A többi 6-7 óra mellett igenis fárasztó, a mindennapi tesióra. Pluszba bűzölögjek a terembe meg hazafelé a buszon is. És itt tényleg nem a mozgással van a baj, hanem azzal, hogy ott fent az okosak találgatnak, úgy, hogy igazából fogalmuk sincs az egész helyzetről. A gond csak az, hogy miután hazaérek még lecke+ tanulás másnapra. Csak ez így mégnehezebb. Arról nem is beszélve, hogy nekünk még plusz heti két óra ( természetesen a suliba) mozgás kötelező. Azaz heti 7 óra. Azért szerintem ez már egy kicsit sok(k).!!!

Ó és lányként a havi is megnehezíti az egészet. Csak nem kérhetek felmentést egy egész hétre. Undorító ez az egész... Akárki akármit mond, ez sok.!! 15/L

2012. aug. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 A kérdező kommentje:

köszönöm a sok választ!!:)

és a tanárok nem fogadják el azt az indokot,hogy jaj tesim volt és azért nem értél oda...nem voltál ott és kész..mennek az igazolatlan percek...

és tényleg nem a mozgással van a baj,hanem a megvalósítással

a tesi tagozat pedig más azt lehet választani,aki azt választja az ne reklamáljon..de ezt nem lehet választani..

2012. aug. 8. 22:19
 46/64 A kérdező kommentje:
ja és igen nem kérhetsz havonta egy hét felmentést :/
2012. aug. 8. 22:20
 47/64 anonim ***** válasza:
21%

szánalmasak vagytok. 6-7 éves gyerekek nem nyafiznak ilyenért, de még a 14 évesek sem.

és a megvalósítást még nem is láttátok, meg sem tapasztaltátok. magyarán hisztiztek (a semmiért). lehet heti 2 órába ülni fogtok mint egy tuskó, a többi 3 órán ellötyögtök.

2012. aug. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 A kérdező kommentje:

6-7 éves gyerekeknek azért jóval kevesebbet kell tanulniuk,és nekik több energiájuk is van (már tudom,hogy ezért valaki úgy is le fog oltani..de túlságosan nem érdekel)

a kivitelezést már szerintem tudjuk napi plusz egy óra,sok tesitanár van aki igenis komolyan veszi a tesit és a diákok vért izzadnak..

könnyű osztani az észt olyannak aki már rég végzett..azért remélem ti is futjátok hetente a Coopert, megcsináljátok az Euorofitt-et meg a Hungarofitt-et:))

2012. aug. 8. 22:36
 49/64 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ, hogy milyen iskolába megyünk. Na most ahová én megyek, ott valószinű nem tudok majd ellötyögni. ( vannak ismerősök) Mert szerinted, hogy lesz?? Nincs túl sok lehetőség a kivitelezésre...
2012. aug. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
84%
Teljesen igazad van kérdező.
2012. aug. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!