Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kamaszok! Mi a véleményetek a...

Kamaszok! Mi a véleményetek a mindennapos tesiről?

Figyelt kérdés

Én személy szerint nem támogatom,azzal egyetértek,hogy nagyon fontos a mozgás,a sport,de ezt túlzásnak tartom,egyrészt most egyel több óránk lesz és ez valószínűleg 0.vagy 8. órába,szerintem senkinek se lesz kedve már reggel kifáradni és úgy végigülni azt a

6-7 órát..

Most szünetben én is mozgok mindennap fél-1 órát szóval nem a lustaság beszél belőlem.

Szerintem elég volt az a heti 3 óra is,főleg amikor a havi bajjal is küzdesz..


Nektek mi a véleményetek?

15L


2012. aug. 8. 13:54
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 A kérdező kommentje:

hát lehet összevont tesik lesznek vagy még 9.órába is ott leszünk!

mondjuk ahova én megyek ott van kinti és benti pálya is de tél is van..

2012. aug. 8. 14:13
 12/64 anonim ***** válasza:
91%
Én imádtam a tesit ha játszottunk foci,kosár stb de talajtornát meg futást nem. Nem azért mert unom de verseny szeren sportolok futok eleget mindenap edzésen inkább játszanák mert arra alig van időm :D Mi is ott szoktunk maradni focizni vagy kosarazni még az is aki nem szereti a Tesit szerintem tanr függö hogy enged 1 játszani.
2012. aug. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 anonim ***** válasza:
85%

Rohadt jó lesz heti 2 coopert futni,gyűrűzni stb.

És belőlem se a lustaság beszél mert heti 5x kondizok de kinek van kedve 4ig bent ülni a suliba büdösen,fáradtan?

2012. aug. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 picuur.luca válasza:
Erre csak egy szó van: SHIT SHIT SHIT SHIT SHIT!!!
2012. aug. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 anonim válasza:

az én osztályom aldana az istent ha a 0. Vagy 8. órában lenne tesink mert nekünk 9.ben lesz megtarva valszeg!

szerintem túlzás ez már mert lehet hogy van elhízott a suliban de én az osztályomról is tudom h úgy se fogjuk azt csinálni amit kell hanem csak szedelgünk majd mint.....

2012. aug. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!látom sokan nem értünk egyet ezzel a 'nagyszerű' intézkedéssel..lehet nekünk is 9.be lesz megtartva,mert azt mondták,hogy kétszer 7 és háromszor 6 óránk lesz,de így nem..
2012. aug. 8. 14:37
 17/64 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom,hogy ez csak a mostantól lesz érvényben,vagyis akik hozzánk jönnek 9.-esek azoknak,nekünk (most megyek 10.be) nem így lesz,marad a heti 2..máshol nem tudom,hogy van.

Én tuti kihúzom magam alóla.. a tanárral lehet egyezkedni én meg addig nyaggatom,hogy békén fog hagyni:)

Én a délutáni edzéseimre fogom fogni,ha mégis minden nap lesz.. biztos nem fogok minden nap tesizni,és belőlem se a lustaság beszél,de nem fogok büdösen mászkálni (főleg,hogy nekem suli után nincs lehetőségem hazamenni,csak este) és a suliba zuhonyazni lehetetlen,mert csak hideg víz jön, és iszonyú lepukkant állapotban van..

16l

k..

2012. aug. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 anonim ***** válasza:
90%

Én nem örülök neki. Nem azért, mert ellene vagyok a mozgásnak, én szívesen, hanem azért, mert az iskola tesiórák egyszerűen botrányosak. Egész órán futás lépcsőkön, versenyfutás, futás megint változatosság kedvéért. Aztán egy kis futás, végül jöjjön egy kis futás iis, nehogy beleunjunk. Mégegy futás után jöhet a szekrényugrás, meg a kötélmászás, amit 1-2 emberen kívül senki nem tud megcsinálni.

Inkább csinálhattak volna olyat, hogy megtartották volna a heti 3 tesit, következő 2 napban meg valamilyen sportolási lehetőseget ajánlottak volna fel. Akármit, foci, kosár fiúknak, lányoknak röplabda, kézilabda. Normálisan ismertetve a szabályokkal. Vagy kimenni az udvarra, ott én eskü még egy fogócskában is benne lennék. De ez a heti 5 óra úgy baromság, ahogy van. Nem mellesleg igen kellemes tökké izzadva végigülni 6-7 órát.

17/l

2012. aug. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 anonim ***** válasza:
100%

utolsó vagyok:


A másik meg, hogy hatalmas suli vagyunk, több mint 1000 tanulóval, 1 tornateremmel, 2 aulával, meg 2 öltözővel. Így is, amikor heti 2 tesim volt, volt hogy nem jutott öltöző, más osztályokkal nyomorogtunk egy kis öltözőben, wc-ben öltöztünk. Nem is tudom, hogy akkor most mi lesz. Az öltző csak az egyik probléma, a másik a hely. Így is megosztva használjuk a termet, 2 osztály van bent egyszerre. Egy az egyik aulában tesizik, a másik meg a másikban. Hidegebb időben az udvar is kiesik. Na akkor most kérdem én, hol tesizzünk ? Mint alsóban, a teremben csináljunk törpejárást ??

2012. aug. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 A kérdező kommentje:

[link]

agyam dobom el ettől a cikktől...


kicsit jobban utána jártam,nos nem mindenkit fogna sz.optani a mindennapos tesivel,személy szerint ez nagyon felháborítónak tartom.. [link]

2012. aug. 8. 15:04
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!