Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kamaszok! Mi a véleményetek a...

Kamaszok! Mi a véleményetek a mindennapos tesiről?

Figyelt kérdés

Én személy szerint nem támogatom,azzal egyetértek,hogy nagyon fontos a mozgás,a sport,de ezt túlzásnak tartom,egyrészt most egyel több óránk lesz és ez valószínűleg 0.vagy 8. órába,szerintem senkinek se lesz kedve már reggel kifáradni és úgy végigülni azt a

6-7 órát..

Most szünetben én is mozgok mindennap fél-1 órát szóval nem a lustaság beszél belőlem.

Szerintem elég volt az a heti 3 óra is,főleg amikor a havi bajjal is küzdesz..


Nektek mi a véleményetek?

15L


2012. aug. 8. 13:54
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
51%

"könnyű osztani az észt olyannak aki már rég végzett..azért remélem ti is futjátok hetente a Coopert, megcsináljátok az Euorofitt-et meg a Hungarofitt-et:))"


8 évet lehúztam tesitagozaton. és ott örültünk h ha csak futni kell. tornaszereken majdhogynem ájulásig kellett gyakorolnunk. meg persze megesett h napi 3 tesink volt. amin másfél óráig bemelegítettünk. ha valaki nem bírta akk az egész osztály szívott. és mégis itt vagyunk.

direkt odaírtam h a 14 évesek se sírnak abba a suliba mai napig. 15 évesen se különbözöl tőlük. ugyan úgy ők is menstruálnak.

2012. aug. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:
62%
Mint ahogy már a kérdező is írta: a tesitagozatot te választod. Igen ők is menstruálnak, de csak 3 óra régivel egy héten. Nem biztos, de szerintem fiú vagy és fogalmad sincs, hogy milyen is lehúzni egy normális napot mensivel, nem majd még mindenap tesivel.
2012. aug. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:
* 3 óra tesivel egy héten
2012. aug. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim válasza:
76%

77%-os: milyen fél 2-re hazaérni? Hol élsz te, fogyatékos?

Előző tanévben minden nap 8 órám volt, ez azt jelenti, hogy 5-re érek haza! Ehhez jön még a +3 tesióra. Szuper. Hazaértem 5-re, egyből tanulás 6-ig, utána biciklizés 7-ig, állatokkal foglalkozás, fürdés, alvás.


Szuper, hogy a te idődben fél 2-re otthon voltál, gratulálok hozzá. Hogy süllyednél ez a butaságodba te szerencsétlen.

2012. aug. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 A kérdező kommentje:

na igen fél kettőre haza érni...max alsó tagozatban.

nekem(meg még rengetek embernek min.1 órát kell buszozgatni ja és nem 5 percenként mennek a buszok mint Pesten,vidéki vagyok és egy közeli városba kell bejárni)ha 0.órába lesz akkor 7kor kezdőnek az órák na most a 6.20-as busszal nem érek be mert egy óra az út+meg ki kell menni a sulihoz is ezért el kell mennem a fél ötös busszal és várhatok egy órát ... nagyszerű lesz :))


egyébként még annyi,hogy azok a duci gyerekek akiken van 10-15 kg felesleg nem fognak lefogyni heti 5 tesitől..mert tesi után megeszik egy zacskó chipset meg egy csokit, ahhoz,hogy ne legyen annyi túlsúlyos gyerek komoly életmód váltásra lenni szükség.


Köszönöm a válaszokat:)

2012. aug. 9. 12:10
 56/64 anonim ***** válasza:
14%

de olyanokkal védekeztek folyamatosan mire már válaszoltam.


"milyen is lehúzni egy normális napot mensivel, nem majd még mindenap tesivel."


14 éves csajok is menstruálnak, nekik is 5 tesijük van, még se rinyálnak ország világ előtt h meg kell mozdítani a valagukat.

ha kibírjátok a heti 2 tesit, akk ki fogjátok bírni a heti 5 tesit is. miért? mert ha azon az eddigi 2 napon be tudtátok osztani az időtöket, haza tudtatok érni, és tudtatok tanulni másnapra, akk ez minden nap menni fog. és hiába sírtok itt, mert ez így lesz. kénytelenek lesztek hozzászokni.

való igaz, a tesitagozatot én választottam, de azok a tesi órák kimerítőbbek voltak mint egy normál sulis tesióra (ezért is hoztam fel példának). ha ott mindenki kibírja AZOKAT A TESIÓRÁKAT akk ti is ki fogjátok bírni a sima tesiórákat. és nyugodj meg, nem fogsz minden egyes nap egész évben coopert futni. és most jöhet az h "jaaaj, eddig is napi 8 órán volt" (am kétlem h minden nap 4ig a suliban voltál, maximum fakultációs napokon, de ugyebár azt te választottad), de nekünk is ugyan úgy 5 tesink volt és másnapra érdekes mindenki tudott készülni.


nagyon szomorú h egy ilyen kis semmiséget túldramatizáltok. úristen, heti +3 tesi. ez legyen életetek legnagyobb problémája. ha valaki emiatt nem fog tudni leérettségizni az am se tudna. most összedől a világ. abból nem volt ekkora hiszti itt a GYIK h a gazdaságis szakokon drasztikusan csökkentették az államis keretszámokat a felsőoktatásba. pedig azért már igazán jogos lenne a felháborodás. ti meg egy ilyen miatt hisztiztek. égne a pofámról a bőr a helyetekben h 15 éves létetekre eddig jut a gondolkodásotok.


és hiába írja ki még egy ember ide ugyan ezt. ez így lesz, és kész. szokjatok hozzá. az egyetemen se lesz másképp.

2012. aug. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 A kérdező kommentje:

oké,én elfogadom a te véleményedet is

csak mondjuk nem értem miért vagy oda a 14 éves lányokkal..

csak hidd el elég volt azt a heti két-három órát kibírni azokon a napokon,de sejtem,hogy fiú vagy ezért ezt hiába mondom

2012. aug. 9. 15:05
 58/64 anonim ***** válasza:
0%

"csak mondjuk nem értem miért vagy oda a 14 éves lányokkal.. "


mert te 15 vagy. szval szinte egy korban vagy velük. többségük is átéli azt amit te (menstruáció stb.), és kibírják.

2012. aug. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:

Tényleg fölösleges ezen vitáznunk veled, mert úgysem érted mire gondolunk. A fiúk elintézik ezt egy legyintéssel, de azért oda adnék egy, csak egy olyan napot amikor megvan. Nem tudom mi lenne a véleményed?! Egyébként én még mindig nem értem ezt a 14 éves lányokkal való példálózást: általánosba 2 vagy 3 tesi óra van. A kérdezőnek is teljesen igaza van a buszozással kapcsolatban is. Rengeteg mindent felborít attól függetlenül, hogy "csak" plusz pár óra. Mert itt nem arról van szó, hogy suli után hazamegyek levágódok az ágyra és/ vagy a gép előtt meresztem a hátsóm ( persze vannak ilyenek is), hanem még ott a másnapra való tanulás (ami ugye nem 1 óra) és itthon is kell segíteni. Erősen kétlem, hogy ki lehetne pihenni, plána ha minden nap ugyan ez van( plusz még néha ez az). Ezek szerint hétvégén már vehetek levegőt. Csak úgy megjegyezném, hogy rengeteg felnőttnek - és iskolaigazgatónak és tanárnak - is ez a véleménye.

De te ezt nem érted és nem is tartozik rád.:)

2012. aug. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:
18%

"Egyébként én még mindig nem értem ezt a 14 éves lányokkal való példálózást: általánosba 2 vagy 3 tesi óra van."


ne zavartasd magad h tesitagozatról beszélek. és ott is ugyan olyan arányban vannak lányok mint bárhol máshol. és 14 éves csaj is ugyan úgy menstruál mint a 15 éves. és a 14 éves TESITAGOZATOS csaj se hisztizik emiatt mert "megvan neki". pedig ott hidd el, keményebb egy tesióra mint egy átlagos középiskolában. túldramatizálod.


"De te ezt nem érted és nem is tartozik rád.:)"

igaz, én nem értem. tényleg nem. még mindig ne zavartasd magad.

és most jöhetsz azzal h nem tartozik rám, de tudod ez egy fórum. és ha valaki kiír ide valamit ugyan úgy jogom van válaszolni mint neked v bárki másnak.

2012. aug. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!