Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Tényleg ilyen rossz érettségik...

Tényleg ilyen rossz érettségiket írt az átlag?

Figyelt kérdés

Ismerőseimtől hallom, itt is olvasom, hogy milyen rossz érettséginek is hogy tudnak örülni néhányan... az érettségi nagy részéhez a józan eszedre van szükséged, hogy tudj szöveget és forrást értelmezni (OLVASNI BAKKER), hogy középfokon tudj angolul/németül, meg hogy tudd használni a függvénytáblát, amiben ott van minden képlet. Oké, a matekhoz minimális matekórai odafigyelés és pár régebbi érettségi átnézése nem árt, ezt elismerem. De ez nem egy nagy erőfeszítés. 1-2-3 nap készülés+ odafigyelés órán.

És olvasom, hogy 50%-70%, néha-néha 80% körülieket írtak egy csomóan... Ez milyen színvonal?

//90%-os a legrosszabb érettségim, a legjobb 98%, és kb annyit készültem, amit fent leírtam.//


Bocsánat, ha sértőnek vagy esetleg beképzeltnek tűnök, nem állt szándékomban.


2011. jún. 2. 18:24
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
79%
Húha, de felborzoltad itt a kedélyeket. :D Azt viszont már nem értem hogy "80%... ez milyen színvonal" 80% nagyon fasza, te meg örülhetsz annak, hogy minden 90% felett van és pont. Na tessék, megkaptad ami a célod volt ezzel a kérdéssel (akár bevallod akár nem), figyelem, kimondom mégegyszer, érthetően: Te vagy a legfaszább!
2011. jún. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
59%
Igen na,naaaagyon jó vagy!:)Az egyetemnek kellesz majd,vajon másnak is ilyen egóval?18/L
2011. jún. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
90%

Nekem a magyarom 39% lett, mivel csak a szövegértést csináltam meg, a fogalmazást teljes egészében kihagytam, így az nulla pont lett.

Ettől függetlenül gyógyszerész szakra 474 pontom lesz a 480-ból. Val.színűleg felvesznek...

2011. jún. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
86%
miért hagytad ki a szövegalkotást?
2011. jún. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 A kérdező kommentje:

szidjatok csak nyugodtan, nem zavar. :)

sokan elferdítik a dolgokat, már nem arról szól ez, amiről én akartam, szóval én részemről befejeztem a témát. csá, jó éjt.

2011. jún. 2. 22:15
 26/62 anonim ***** válasza:
51%
Azért hagytam ki, mert fölöslegesen miért pazaroljam a saját és a tanárom idejét? Valaki képes arra is, hogy csak mínuszpontot szerezzen...
2011. jún. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
79%

"miért hagytad ki a szövegalkotást?"

Szerinted? Aki inkább azt írja, hogy val.színűleg, mint hogy valószínűleg, pedig ugyanannyi karakter? :D

2011. jún. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
92%
szerintem azért annyira nem felesleges. Én például most érettségin írtam elsőnek ilyen verselemzést, mert egy nagy rakás sz@r volt a tanárunk. A dogáimat is mindig lepontozta, persze az érettségimet is.Megnéztem, láttam mikre vont le pontot, fafej az a tanár, de megnyugtat, hogy mindenki utálja az életben, és ez a legnagyobb öröme a kis senkinek. Pontozzon csak ha akar...
2011. jún. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
93%
Látjátok... Én pontosan ezért nem vagyok hajlandó kitenni magamat annak, hogy a tanár meg próbáljon alázni indokolatlan pontlevonogatással, hogy ne tegyek az örömére. Mint ahogyan az előttem szóló is írta, a magyartanárok általában kicsinyes, senkiházi népség. Az enyém se különb tőlük. Mindez elég indok volt nekem arra, hgoy ne kezdjek hozzá a fogalmazáshoz
2011. jún. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 A kérdező kommentje:

még annyit hozzátennék, hogy gratulálok a 474 pontodhoz. az elég szép. :D és a gyógyszerészség jó szakma. :)

amúgy azért vannak ilyen pontjaim, mivel szükségem van rá.

2011. jún. 2. 23:20
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!