Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Tényleg ilyen rossz érettségik...

Tényleg ilyen rossz érettségiket írt az átlag?

Figyelt kérdés

Ismerőseimtől hallom, itt is olvasom, hogy milyen rossz érettséginek is hogy tudnak örülni néhányan... az érettségi nagy részéhez a józan eszedre van szükséged, hogy tudj szöveget és forrást értelmezni (OLVASNI BAKKER), hogy középfokon tudj angolul/németül, meg hogy tudd használni a függvénytáblát, amiben ott van minden képlet. Oké, a matekhoz minimális matekórai odafigyelés és pár régebbi érettségi átnézése nem árt, ezt elismerem. De ez nem egy nagy erőfeszítés. 1-2-3 nap készülés+ odafigyelés órán.

És olvasom, hogy 50%-70%, néha-néha 80% körülieket írtak egy csomóan... Ez milyen színvonal?

//90%-os a legrosszabb érettségim, a legjobb 98%, és kb annyit készültem, amit fent leírtam.//


Bocsánat, ha sértőnek vagy esetleg beképzeltnek tűnök, nem állt szándékomban.


2011. jún. 2. 18:24
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 anonim ***** válasza:

Anyum egyedül nevel, mert apa meghalt. Apumnak is nyolc általánosa volt, anyának is nyolc általánosa van?

Én megkaphatom a pluszpontot? (Mielőtt oltanátok, mind három évem kitűnő volt, most megyek negyedikbe. Csak hogy kerüljük a sértegetéseket!) :))

Köszi a választ előre is.

2012. aug. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/62 anonim ***** válasza:
65%
Nyolcadikos voltam az elmúlt tanévben, a matektanárunk májusban megcsináltatta velünk az idei (2012) középszintű matek érettségi feladatait, és a 30 fős osztályomból mindenki meg tudta írni legalább 40 %-osra (az már 3-as)! Hozzáteszem nem tudtuk előre, hogy azt fogjuk megírni és tétje sem volt, csak év végi gyakorlás meg kíváncsiság és nem vagyunk elit osztály, csak egy sima vidéki 8!!! Vannak nálunk 2-es tanulók és csillagos ötösök is, szóval totál átlagos. És még mi is megírtuk mindenféle segítség nélkül. Úgy van összeállítva, hogy még a hülye is átmenjen kettessel.
2012. okt. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!