Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik egyetemre menjek, ha...

Lonelyanimefanboy kérdése:

Melyik egyetemre menjek, ha programozó szeretnék lenni?

Figyelt kérdés
Fontos szempont lenne, hogy képes legyek dolgozni az egyetem mellett, mivel az otthoni helyzet ezt megköveteli és ezért ez a legfőbb prioritásom. Az is jó lenne viszont, ha egy jó programozót tudnának belőlem faragni, de nem vagyok benne biztos, hogy az egyetem képes erre(úgy értem az egyetem technikai szempontból nem a legfényesebb, és én már magamtól tanultam egy pár nyelvet és még komplexebb technológiákat is kipróbáltam már).

2022. júl. 29. 20:17
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
0%

50

És minek neki annyi, az első kettővel nem tudott elhelyezkedni vagy mi van? :D

2022. aug. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
3%

Másrészt ha 30 év tapasztalatod van, mit pofázol a jelenlegi felsőoktatással kapcsolatban? :D Ha most szerezted a papírod, te vagy rá az élő bizonyíték, hogy lehet nélküle boldogulni. Ha meg nem, szeretnék szólni, hogy azóta sokminden más lett. Például bejött a bolognai rendszer, így önmagában hitelét vesztik az évtizedekkel ezelőtt releváns információid. Mindamellett, hogy te sem a 30 éves tudásod használod már a szakmádban.


Bár gondolom egy hazug kis gecı vagy.

2022. aug. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:

"És minek neki annyi, az első kettővel nem tudott elhelyezkedni vagy mi van?"


Neked minek a két diploma? Az elsővel nem tudtál elhelyezkedni vagy mi van?

2022. aug. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
53. Jaja, ezt én sem értem. Ha a 2 diplomád meg a 10 év tapasztalatod érv, akkor a 3-4 diploma és 20 év tapasztalat is az. Egy erősebb érv.
2022. aug. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:

"Másrészt ha 30 év tapasztalatod van, mit pofázol a jelenlegi felsőoktatással kapcsolatban?"

És ha 30 év tapasztalatom van éppen a felsőoktatásban?


"Ha most szerezted a papírod, te vagy rá az élő bizonyíték, hogy lehet nélküle boldogulni."

Hát ha neked elég annyi bizonyíték, amennyit rólam tudsz, akkor kérdéses, hogy tényleg van-e két diplomád...


"azóta sokminden más lett. Például bejött a bolognai rendszer"

És?


"így önmagában hitelét vesztik az évtizedekkel ezelőtt releváns információid"

A munkaerőpiac ugyanolyan most is, mint évtizedekkel ezelőtt, többek között azért, mert az évtizedekkel ezelőtt diplomát szerzettek mozgatják: ha nincs rá idő, hogy sokat válogassanak, jelentkező meg sok van, akkor fel kell gyorsítani a folyamatot, tehát megszűrik őket, és elég kézenfekvő, hogy a papírjaik alapján szűrjék ki előbb azokat, akiknek nincs diplomájuk.


"Mindamellett, hogy te sem a 30 éves tudásod használod már a szakmádban."

(Ha tegyük fel igazad van, hogy 30 éve diplomáztam, akkor is:) az egyetemen kapott alapok nélkül egy nagy katyvasz lenne az a sokminden, ami a 30 év alatt rám rakódott. Kellenek az alapok. Azokat pedig az egyetem tudja megadni. Minél jobb egyetem, annál inkább.

2022. aug. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
0%

Jól van, majd ha felnőttetek, beszélgetünk. Addig játszátok csak el gyakorin azt, akim nem vagytok. Biztos attól jobban igazatok lesz.


Dedós a dedós agymenéseit lájkolgatka a burokban, mert kifelé nem lát.

2022. aug. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:

"Ha a 2 diplomád ... érv"

Szerintem max. úgy lehet két diplomája, hogy kettőnek nevezi azt, amit a bolognai előttiek egynek neveztek. Ezzel az erővel nekem három van, ha izmozni kell. :DD

2022. aug. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
95%

#56


Neked súlyos komplexusaid vannak egyébként, vagy szimplán retardált vagy, de lehet nem ártana felkeresni egy orvost :D

2022. aug. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 A kérdező kommentje:
Na emberek ebből egy ELTE IK lett. 1 hét és kezdődik a beiratkozás, dékáni kézfogó utána meg a suli.:P
2023. aug. 23. 10:55
 60/60 anonim ***** válasza:
Gratulálok, és sok sikert! Klassz választás!
2023. aug. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!