Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Fog nekem ez a vezetés menni...

Fog nekem ez a vezetés menni vagy inkább hagyjam abba?

Figyelt kérdés

Igaz a 10. Óránál vagyok de akárhogy nêzem a fele idő már eltelt.

Nem tudom rendesen a kormányt tartani a felező vonalhoz, azt mondja az oktató sokat rángatom, igaz de csak mert nem akarok se nagyon le mennni se a szembe sávba.


Nem érzem a fogáspontot a kuplungnál, nem tudom még olyan gyorsan váltani.


Én igyekszem de úgy érzem nem megy. Félek a forgalomba, ha valamit nem jól csinálok és leszid az oktató akkor sírás kerülget.


Hiába indexelek ha kerülni akarok ma azért is leszidott.

Nem akarok több pénzt beleölni feleslegesen.



2021. ápr. 29. 11:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A 10. óránál még bőven nem vagy a felénél. Attól, hogy 30 óra a minimum kötelező, a legtöbb ember ennél jóval többet vezet (oktatóval, vagy sunyiba apukával a parkolóban).


Ajánlom, hogy ha ezzel az oktatóval nem vagytok egy hullámhosszon, akkor keress valakit, akivel igen. Hivatalosan az első 9 órát amúgy is tanpályán kéne tölteni, nem tudom hogy lehetsz már forgalomban, ha nem érzed mikor és hogy kell váltani.


Mindenki meg tud tanulni vezetni, neked is menni fog. Én 45 óra után mentem vizsgázni és elsőre meghúztak, aztán az 51. óra után átengedtek. Ne görcsölj rá, mert az nem segít és tényleg gondolkozz el az oktató váltáson.

2021. ápr. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Fog menni. Még sok idő és sok pénz. Nálam is így volt. Végül nagy nehezen meglett a jogsi, de azóta is utálok vezetni. Pontosabban félek a forgalomtól. De azért mégis jó érzés tudni, hogy sikerült és szükség esetén megvan a jogsi. Ne add fel!
2021. ápr. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
10 óra még semmi!! Majd ha a 80.-at tolod.. ! :)
2021. ápr. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Én se tudom minek vagyok forgalomban. Első órától már ott vezetek annyi, hogy akkor még nem én pedáloztam meg nem váltottam. Azt mondta csak a parkoláshoz fogjuk használni a pályát, ma már kiakart vinni főútra ahol 90-el kellett volna menni. Aztán hogy a kuplunggal kínlódok a fogás miatt azt mondta h jó hát akkor nem


Kicsit zavar hogy szokott telefonálni közben, mert azért mégis rám kéne figyelnie

2021. ápr. 29. 11:42
 5/12 A kérdező kommentje:
Már a 4. Óra óta bevagyok feszülve, bepánikolok. Akkor van ez amikor valamit nem jól csinálok és ideges lesz, mert h ezt már tanultuk. Úgy érzem a 4. Óránál nekem már ötösbe 600-al kellett volna rónom az autópályán így elbizonytalanodtam és feszült vagyok
2021. ápr. 29. 11:44
 6/12 anonim ***** válasza:
97%
1-es vagyok. Komolyan keress más oktatót, mert a mostani nem veszi figyelembe, hogy hogy érzed magad és felelőtlen amit csinál.
2021. ápr. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kicsit elsírtam magam hogy haza értem, mert már a kocsiban is rámjött és gondolkoztam h inkább kiszállok.
2021. ápr. 29. 11:49
 8/12 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi mindenkinek
2021. ápr. 29. 11:50
 9/12 anonim ***** válasza:
97%
Ne sírjál! Én először akkor sírtam, amikor meghúztak a forgalmi vizsgámon (nem láttam a havas úton a felfestést és fngom nem volt, hogy abból a sávból nem lehet balra kanyarodni, tábla sem volt) . A következő bukást már könnyebben vettem (véletlenül hozzáértem a záróvonal kezdetéhez sávváltáskor a vizsga vége előtti visszaúton..) , harmadik vizsgámnál már a vesztesek nyugalmával vezettem és pont akkor sikerült, amikor már nem görcsöltem rá. Ne görcsölj!! Ha nem megy tizedjére, majd megy századjára! Nem mindenki úgy ül be a kocsiba, hogy előtte apucival levezetett 200km-t a falu határában. Én azelőtt még autót se láttam belülről, nekünk nem volt és tőzsgyökeres gyalogos családból származom, ráadásul utáltam az autókat, hát gondolhatod, hogy honnan indultam.. Ha nekem sikerült, akkor neked is fog, kitartás!:)
2021. ápr. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nekem sincs senki aki segítene vezetni szintén gyalogos család.


Szeretnék vezetni, mert ez bennem van csak eléggé bevagyok a 4. Órától feszülve. Nem tudom mit vár az oktató főleg hogy lány vagyok lehet nem is úgy fogom fel. Meg nekem amúgyis kell kicsit idő míg feldolgozom az infókat. Mindig is nehezebben tanultam

2021. ápr. 29. 12:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!