Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Fog nekem ez a vezetés menni...

Fog nekem ez a vezetés menni vagy inkább hagyjam abba?

Figyelt kérdés

Igaz a 10. Óránál vagyok de akárhogy nêzem a fele idő már eltelt.

Nem tudom rendesen a kormányt tartani a felező vonalhoz, azt mondja az oktató sokat rángatom, igaz de csak mert nem akarok se nagyon le mennni se a szembe sávba.


Nem érzem a fogáspontot a kuplungnál, nem tudom még olyan gyorsan váltani.


Én igyekszem de úgy érzem nem megy. Félek a forgalomba, ha valamit nem jól csinálok és leszid az oktató akkor sírás kerülget.


Hiába indexelek ha kerülni akarok ma azért is leszidott.

Nem akarok több pénzt beleölni feleslegesen.



2021. ápr. 29. 11:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
84%
Jegyzeteljél! Lehet, hogy hlyén hangzik, de nekem az vált be, hogy szünetben v. óra után otthon szépen lejegyeztem az aznapi vezetés közben tanultakat és bemagoltam, hogy mire figyeljek. Aztán legközelebb magamban mondtam, miközben csináltam. Nekem ez segített, ez adott kapaszkodót, ha leblokkoltam. Vagy találj ki egy saját módszert.. És ami még nagyon fontos: ne másokhoz mérd magad! Neked így megy. Majd lesz jobb is! Sok sikert!
2021. ápr. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Hasonló cipőben vagyok én is. 2. alkalom volt eddig, összvissz 3 órát vettem. Kuplung fogáspontot én sem érzem még, a kormányzásom meg oktató szerint borzasztó. A 3. órámban engem esőben kivitt főútra, egy szakaszon stabil 100-al kellett mennem, 18 éves srác létemre én rendesen befostam kicsit sok volt nekem, valamint nem igazán vagyok hozzászokva az állandó b@szogatáshoz. Abból meg kapok bőven. Szóval csak annyit akartam mondani, hogy nem te vagy az egyetlen aki ilyen helyzetben van. Egy haverom szerint, aki végigszenvedte ugyanezt ez egy olyan kínszenvedés amit csak ki kell bírni. Előbb utóbb te is tutira belejössz, az a 40-50 óra kb nem olyan sok, eltelik, meglesz a vizsgád és soha többet nem kell ezt újrajátszanod. Kitartást kívánok neked!

2021. máj. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!