Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Codecool informatikai képzés?

Codecool informatikai képzés?

Figyelt kérdés
Véleményt szeretnék kérni a Codecool nevű informatikai képzésről, olyanoktól, akik elvégezték, vagy van olyan ismerősük aki elvégezte. Arra lennék kíváncsi, hogy igaz-e amit ajánlanak, tehát hogy a képzés végén biztosítanak állást, és ebből kell utólag kifizetni a tandíjat.

2015. dec. 9. 01:26
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/90 anonim ***** válasza:
6%
Hatalmas kamu az egész. :D
2015. dec. 9. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/90 anonim válasza:
66%

Ez teljesen igaz. Pontosan ez a koncepció lényege. Óriasi a kereslet a programozói tudásra. Ezért a codecoolereknek csak azzal kell foglalkozni hogy minnél jobban elsajátítsák a szakmai tudást. A tandíjat csak a garantált állásból kell törleszteni.

Ha belegondolsz az államilag finanszírozott képzés is azonos logikára épül "elvileg" . Az állam finanszírozza az egyetemet te pedig később az adóddal ezt visszafizeted.

2015. dec. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/90 anonim válasza:
62%

Ez tényleg úgy van, ahogy hirdetik. 18 hónap alatt programozót "programoznak" a jelentkezőkből. Annyi kell, hogy tudj logikusan gondolkodni és tudj angolul. Úgy hallottam, laptopot is adnak a tanuláshoz/gyakorláshoz. Most indult az első képzés szeptemberben, szóval még nincs olyan a világon, aki ezt a sulit elvégezte volna.


TÉNYLEG NEM KAMU!

2016. jan. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/90 anonim ***** válasza:
69%

Én oda járok. Jelenleg az ott kapott laptopról írok.

Nem kamu. Teljesen más a mentalitás és az oktatás mint egy átlagos suliban. Az első év után már cégeknek fogunk fejleszteni, a mentoraink segítségével. Csak ajánlani tudom. :)

2016. jan. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/90 anonim ***** válasza:
Úgy tudom oda nem vesznek fel akárkit? Ez igaz? Tesztet alapján döntik el, ki tanulhat náluk? Milyen tesztre kell gondolni? Hogy zajlik a felvételi? Mert az oldalon láttam, hogy 5 lépcsős, de valami konkrétabban tud mondani olyan, aki már ott tanul? Köszönöm!
2016. jún. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/90 anonim ***** válasza:
74%

Jól tudod :)

Van logikai és angol teszt.

Meg egy kis kérdőív, hogy érted-e, hogy nem akkreditált meg stb.

Plusz csinálni kell magadról egy bemutatkozó videót.

Ezután szóbeli elbeszélgetés, van angol és magyar része is.

Ezután már csak várni kell az eredményt :)

2016. júl. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/90 anonim ***** válasza:

És mi a véleményed? Jól érzed magad?

Tanultok is annyit, hogy úgy érzed lesz eredménye 18. hónap végén?

Sajnos sok nagyot mondó cégről hallottam már, de a Codecool szimpatikusnak tűnik! Tényleg az? :)

2016. júl. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/90 anonim ***** válasza:
62%

Nagyon jó.

A mentorainkkal sem tanár-diák kapcsolat van, hanem sokkal barátibb. Szóval már ez más hangulatot ad.

Igazából egy év után menni kell gyakorlatra, szóval az utolsó félévben cégnél lehet még jobban belemélyülni a dolgokba. Úgy gondolom, hogy megtanultuk azokat a dolgokat amik lényegesek a munkába álláshoz. Én speciel egyetemre is járok, de kb. semmire nem elég az ott megszerzett tudásom.

Itt meg egy év után úgy érzem, hogy mehetnék bárhova, meg tudnék felelni fejlesztőként.


Itt egy link a miskolci sulinkról:

[link]


Elég hosszú... :/

Viszont legalább látni, hogy a hely is megadja az alaphangulatot :)

2016. júl. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/90 anonim ***** válasza:

Hát ez igen laza! :)

Jövőre én is tervbe vettem a Budapesti képzést!

1 év után már fizetésért dolgoztok?


Az nagyon jó, hogy bevonják így a cégeket 1 év után. Ott már tapasztalatszerzés folyik :)


Komolyan úgy érzem, nagyon kellett már egy ilyen rendszerű képzés!

2016. júl. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/90 anonim ***** válasza:

Hát annyira nem laza mert kell tanulni rendesen :D

Viszont motiválnak a mentorok meg mi is egymást szóval van kedvünk így tanulni :)

Van fizetés a gyakorlat alatt, viszont még a sulin keresztül.


Hát eléggé szükség volt már egy ilyen sulira :)

Annyi, hogy mellette dolgozni nem nagyon lehet, nem fér bele az időbe. Páran akik még dolgozunk, olyan heti 2-3délután szoktunk melózni max.

Aki Codecool mellett akar 8órázni, annak nem igazán ajánlom.

Viszont helyette utána jó fizetés vár a tanulókra :)

2016. júl. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!