Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Codecool informatikai képzés?

Codecool informatikai képzés?

Figyelt kérdés
Véleményt szeretnék kérni a Codecool nevű informatikai képzésről, olyanoktól, akik elvégezték, vagy van olyan ismerősük aki elvégezte. Arra lennék kíváncsi, hogy igaz-e amit ajánlanak, tehát hogy a képzés végén biztosítanak állást, és ebből kell utólag kifizetni a tandíjat.

2015. dec. 9. 01:26
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/90 anonim ***** válasza:
Csoportosan vagy egyenileg interjuztatnak?
2016. szept. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/90 anonim válasza:
Valakit hívtak már be a budapesti képzés interjújára?
2016. szept. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/90 anonim válasza:
Egyénileg.
2016. szept. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/90 anonim ***** válasza:

Ma voltam interjún.


Korábban valaki kaját és playstationt említett. Na az nem volt, csak ásványvíz.


Először némi bevezető után csapatmunka gyakorlása volt játékos formában.


Utána 3 interjúszerűség.

1. Pszichológiai beszélgetés.

2. Motivációs beszélgetés.

3. Logikai feladat (nem nehéz, csak angolul van.)

Az angol a tanfolyamhoz elvárás, mert bár magyarul oktatnak, minden dokumentáció angolul lesz.

2016. szept. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/90 anonim ***** válasza:

#44

Melyik városban? Miskolc vagy Budapest?

2016. szept. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/90 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne, nekem remekül sikerültek a tesztek, (75%, 85%) de még nem kaptam semmi értesítést. Akkor is visszaírnak, ha nem engem választottak?
2016. szept. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/90 K0pasz válasza:
Én budapestire jelentkeztem. Szept 20-án jött e-mail, hogy 30-án jelzik, hogy behívnak-e interjúra. Ma meg is jött, de nem a fő fiókban, hanem a promóciók alatt(gmail), szóval nézzétek akár spambe is meg hasonló. Az interjúról annyit írnak, lesz 60 perc csapatmunka, 45 perc egyéni interjú.
2016. szept. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/90 anonim ***** válasza:

Mikor végeztél az online teszttel, úgy értve, hogy ahhoz képest mennyi idővel jött a huszadikai értesítés?

Én 21-én végeztem vele, akkor annyit írtak, hogy hamarosan értesítenek a személyes interjú időpontjáról. Azóta nem jött semmi, se promóciók, se más fiókba, rendszeresen nézem azokat is.

2016. szept. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/90 K0pasz válasza:
Szept. 15-én végeztem a feladatokkal, jött e-mail ugye, hogy step 4 kész, majd írnak. Ezután írtak 20-án, nem a Codecool-os e-mailről, hanem az egyik mentor, hogy 30-án szólnak az eredményről.
2016. szept. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/90 anonim ***** válasza:
Köszönöm a válaszodat! Megkérdezhetem, hogy hány százalékosra sikerültek a tesztjeid?
2016. okt. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!