Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Codecool informatikai képzés?

Codecool informatikai képzés?

Figyelt kérdés
Véleményt szeretnék kérni a Codecool nevű informatikai képzésről, olyanoktól, akik elvégezték, vagy van olyan ismerősük aki elvégezte. Arra lennék kíváncsi, hogy igaz-e amit ajánlanak, tehát hogy a képzés végén biztosítanak állást, és ebből kell utólag kifizetni a tandíjat.

2015. dec. 9. 01:26
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/90 anonim ***** válasza:
Voltam még szeptember végén.
2016. okt. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/90 anonim ***** válasza:
Van, aki a személyes interjú után elutasító választ kapott?
2016. okt. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/90 anonim ***** válasza:
Én.
2016. okt. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/90 anonim ***** válasza:
Próbáltál utánaérdeklődni, hogy mi volt a banánhéj?
2016. okt. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/90 anonim ***** válasza:
Mivel nem Bp-i vagyok, ezért szerintem az anyagi helyzetem (ebbe is belekérdeznek) volt nekik kérdéses, na meg az angolom is némi hiányosságot mutat. Utólag vettem észre pl. a videómban egy óriási hibát.
2016. okt. 30. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/90 anonim válasza:

Akkor is kapunk visszajelzést, ha nem jutunk be interjúra?

Pestre jelentkeztem, de a videó leadása óta(~1hét) nem kaptam semmit.

Van még valaki hasonló helyzetben épp? :)

2016. nov. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/90 anonim ***** válasza:
Egy hét? Akkor várjál még egy hetet!
2016. nov. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/90 Freddynka válasza:
Valamilyen új eredmény jelentkezőknek esetleg a kérdés írójának, hogy sikerült? Nagyjából ezeken a teszteken kívül milyen kérdéseket tesznek fel és minek kell benne lennie a motivációs videódban?
2016. nov. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/90 Daviidm válasza:
Valaki aki esetleg regebb ota van ott vagy vegzett?:) most szeretnek jelentkezni mert az oszi televolt mar, telirol lecsusztam:( tavaszihoz most toltom a teszteket.
2016. nov. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/90 Daviidm válasza:
szóval, meglett az angol (nem vagyok kezdő angolból, legtöbbet külföldön tanultam nem iskolában), számomra nem volt igazán nehéz és az előzőt amiről lekéstem 2x ennyi idő alatt csináltam meg ha jól emlékszek, a logikai sem olyan nehéz szerintem ez talán ugyan az volt míg az angol szöveg más lett
2016. nov. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!