Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Codecool informatikai képzés?

Codecool informatikai képzés?

Figyelt kérdés
Véleményt szeretnék kérni a Codecool nevű informatikai képzésről, olyanoktól, akik elvégezték, vagy van olyan ismerősük aki elvégezte. Arra lennék kíváncsi, hogy igaz-e amit ajánlanak, tehát hogy a képzés végén biztosítanak állást, és ebből kell utólag kifizetni a tandíjat.

2015. dec. 9. 01:26
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/90 anonim válasza:
Budapestre januári kezdésre jelentkezők közül hívtak már be valakit beszélgetésre?
2016. szept. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/90 anonim ***** válasza:
Nem, a budapesti képzésre jelentkeztem.
2016. szept. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/90 anonim ***** válasza:

Én is megköszönöm, ha megírják mások, hogy miként sikerültek a tesztek.

Egyben kérdeznék a motivációs kérdés-videós bemutatkozásról. Muszáj egyszerre megcsinálni a kettőt?

Hülye érv, de egy online kérőívet kávézva, borzasan is kitöltök, míg egy videós bemutatkozáshoz azért fizikailag is összekapnám magam...

2016. szept. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/90 anonim válasza:
Csak az egyiket kell megcsinálni. Ha valaki nem tud/akar videót készíteni választhatja a kérdőívet is.
2016. szept. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/90 anonim ***** válasza:

Naccerű, valami beakadt a rendszerben és alapértelmezetten csak videót kér, nem választhatom az írásos opciót. Az egy hetes határidőm este lejár. Felhívtam őket, délutánra ígértek visszajelzést, hogy mi lehet a gond. Remélem, nem csúszok ki a határidőből.

Járt még valaki így, hogy megbolondult a kérdőív és nem ajánlotta fel a választási lehetőséget (írásos/videós)?

2016. szept. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/90 anonim ***** válasza:
Nekem odaírta a kérdőívet, de gomb nem volt. Összeizzadtam egy videót.
2016. szept. 21. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/90 anonim ***** válasza:
Ha valaki (én) akkor orbitális marha, hogy az egy hetes lejárat időpontjára pontosan emlékszik, csak a napot jegyezte meg rosszul és emiatt kicsúszott a határidőből.... Van bármilyen kármentés még, vagy ezt becumiztam és kizártam magam az egész felvételi eljárásból? :(
2016. szept. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/90 anonim ***** válasza:

Írj nekik sürgősen emailt vagy hívd fel őket!


Engem behívtam keddre interjúra, de nem tudom, hogy mit vegyek fel? Elég a hétköznapi ruha, vagy inkább öltöny-nyakkendő legyen?

2016. szept. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/90 anonim válasza:
66%
Engem is keddre hívtak be. Az öltöny-nyakkendő szerintem egy kicsit túlzás, én farmer+ing kombóban fogok menni. De persze azt vedd föl ami neked jobban tetszik/amit te jobbnak gondolsz.
2016. szept. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/90 anonim válasza:
Engem holnapra hívtak be, ma kaptam levelet amiben külön említik, hogy NE öltözz ki, mindennapi ruhában menj.
2016. szept. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!