Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Codecool informatikai képzés?

Codecool informatikai képzés?

Figyelt kérdés
Véleményt szeretnék kérni a Codecool nevű informatikai képzésről, olyanoktól, akik elvégezték, vagy van olyan ismerősük aki elvégezte. Arra lennék kíváncsi, hogy igaz-e amit ajánlanak, tehát hogy a képzés végén biztosítanak állást, és ebből kell utólag kifizetni a tandíjat.

2015. dec. 9. 01:26
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/90 anonim ***** válasza:
Én nem láttam az öltözködésről szót a levélben, akkor nem öltözök ki, utálom az öltönyt!
2016. szept. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/90 anonim ***** válasza:
Írtam nekik, mert amúgy is kértek visszajelzést. Nem kell kiöltözni!
2016. szept. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/90 anonim válasza:
Megvolt a személyes beszélgetés, simán ment minden, jófejek, nincs mitől tartani! :D
2016. szept. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/90 anonim ***** válasza:

#33

Melyik városban volt?

Ami nem "üzleti titok", nagy vonalakban lehet tudni, hogy milyen témát érintenek? Eddigi munkáid, kompetenciáid, vagy motivációs kérdések bővebb lére eresztve, mint az utolsó feladatban?

2016. szept. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/90 anonim válasza:
Miskolc. Volt 2 csapatos feladat, az egyik tényleges csapatmunkát igényelt a másikat pedig a csapat tagjai egyénileg csináltak, viszont némi összedolgozás ahhoz is kellett, utána volt 3 "állomás", az egyik az online teszthez hasonló logikai kérdőív, a másik egy elbeszélgetés, szituációs kérdések, mi motivál stb... a harmadik pedig egy felvilágosítás, hogy biztosan felfogtad-e mi ez az egész, és az utolsónál volt még egy kevés angol beszélgetés is. Olyan az egész hangulata, mint egy klubház, amíg várakoztunk ehettünk ihattunk amit ott kínáltak, playstation-ön játszottunk, meg beszéltünk olyanokkal akik a héten fejezték be a képzést.
2016. szept. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/90 anonim ***** válasza:
Mennyit kellett angolul beszélni? Azzal sajnos vannak problémáim, az informatikai szakszövegek értése sokkal jobban megy. (Ennek az az oka, hogy előbb tanultam számítástechnikát(általános iskola), mint angolt (gimnázium 4. év rövid tanfolyam (50 óra), komolyabb tanfolyamot meg csak a diploma után végeztem, azaz jóval később!)
2016. szept. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/90 anonim válasza:
kb. 10 percet, de egyáltalán nem volt nehéz, ha az érettségin sikerült az angol szóbeli akkor ez is menni fog.
2016. szept. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/90 anonim ***** válasza:
Németből érettségiztem. Az angolból nem vagyok túl erős. Miről kell beszélni?
2016. szept. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/90 anonim ***** válasza:
Akkor a többi mind magyarul van?
2016. szept. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/90 anonim válasza:
A "Mondj magadról pár szót" kimerítette a beszélgetés nagy részét, de nálam speciel jött a téma, sorozatokról beszéltünk. Egyébként most kaptam a levelet, hogy felvettek, a szerződésben szerepel a "Középfokú angol nyelvtudás" mint feltétel. Az előző kérdésre visszatérve pedig, annyira nincs elvárás a múltadat illetőleg, hogy én személy szerint tavasszal érettségiztem, a legtöbb tárgyból kettesre, egyedül az angolom lett ötös, középfokon.
2016. szept. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!