Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Építészmérnöki vagy orvosi a...

Építészmérnöki vagy orvosi a nehezebb szak?

Figyelt kérdés

Ez nem szubjektív, mielőtt valaki írná...

Nyílván, ha szélsőségekben gondolkodunk, mint hogy egy totál humán beállítottságú, diszkalkuliásnak mindkettő nehéz, míg egy 140-es IQ-s antiszociális személyiségzavarosnak meg könnyű, akkor nyílván megállja a helyét ez az "érv".

De sima, átlagos, nem szélsőségesen, de inkább reál beállítottságú emberekben gondolkodjunk.



2020. júl. 16. 14:12
 71/102 anonim ***** válasza:
65%

Meg sem fogalmazhattam volna jobban, mint te, utolsó! :D

Egyébként, kedves fizikás válaszolgató, veled valami nagyon nincs rendben odafönt. De ezt komolyan mondom

2020. szept. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/102 anonim ***** válasza:
68%
A 64%-ban másokat hasznosan értékelő válaszoló szerintem tuti, hogy a kérdező. Azokat a válaszokat pontozod le, amik az orvosi mellett szólnak, amik a fizikás barátod mellett, azokat felpontozod, mi bármit írtunk, jött a piros. Akkor feltenném neked a kérdést: mi a szarért is tetted fel a kérdést, ha van egy fix álláspontod, aminek hangot is adsz??
2020. szept. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/102 A kérdező kommentje:

Lol. Nem én vagyok a fizikás...

Amúgy honnan szeded, hogy én kit pontozok le és kit fel?

Adtam már hasznos, félig hasznos és nem hasznos értékelést is, itt mindenkinek kb.

Amúgy a hozzászólásaimban sem a fizikás mellé álltam, csak sok felvetésre simán nem reagáltam, meg szívesebben tettem fel kérdéseket az itt megjelenő orvostanhallgatóknak.


Ettől függetlenül, olyan is van nyílván amiben a fizikással értek egyet, csak Ő talán kicsit szélsőségesebben látja a dolgokat.


Nem tudom.


De elég idióta vagy, kedves utolsó...

2020. szept. 29. 19:41
 74/102 anonim ***** válasza:
36%

A kérdező nem én vagyok. Szerintem az a helyzet, hogy ha valaki kimondja a nyilvánvalót, hogy a fizika szak sokkal több logikát igényel, az nektek azonnal baj. Szerintem döntsük el, hogy kinek van igaza. Azt állítottátok, hogy nektek kell fizika és matek, tehát a szakotokhoz kell logika. Nyilván nem láttatok TTK szintű matekot/fizikát. Én se láttam orvosist, mármint matekot meg fizikát, viszont a TTK nál csak könnyebb lehet. Konkrétan az orvoshallgatók nem értik meg, hogy nekem nem kell ismernem egy szakot, hogy tudjam, minél könnyebb bizonyos részük. És mivel, a fizika/matek kevésbé tanulható, ezért ebből logikusan következik, hogy több adottság kell hozzá.


A leglogikátlanabb dolgokat eddig ti írtátok. Nem azért nem megyek orvosira, mert ne tudnám elvégezni, hanem mert nem akarok. Fizikára egyrészt azért nem mennek mert nem akarnak de ha akarnák is kibuknának innen majdnem mindannyian. És ha eddig nem tűnt volna fel, azért nehezebb a fizika, mert minden tudomány közül a reál részekhez kell a legtöbb logika. Tehát a nehezebb reálos szakhoz kell több = az a nehezebb.

2020. szept. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/102 anonim ***** válasza:
16%
Ja és a leglogikusabb dolgot a kérdező írta eddig. Miért nem az építész szakkal jövök? Mert ők nem kapják meg a legelvontabb, legelméletibb féle matekot és fizikát. Az építész is nagyon nehéz, viszont az igazi természettudományi szintet, amit kb a zsenik se értenek néha, nem az a szak adja. Annál a szaknál még talán nehezebb is az orvosi.
2020. szept. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/102 anonim ***** válasza:
0%
Pedig az orvosi is nehéz meg az építész is, csak egyik se adja a brutál matek+fizika kombót.
2020. szept. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/102 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akkor vehetjük a beszélgetést lezártnak.

Neked van igazad.

(3. éves orvosis válaszoló vagyok)

2020. szept. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/102 anonim ***** válasza:
47%
Ezt csak azért írtad, hogy ne kelljen vitázni. Átlátok rajtad.
2020. szept. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/102 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon nem szeretem, hogyha vita lezárása miatt ad valaki igazat a másiknak, nem pedig elismerésgből.
2020. szept. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/102 anonim ***** válasza:
79%
Akkora vitagyőztesnek hiszed magad, hogy az hihetetlen, holott egyrészt minden érvedre reflektáltunk, értelmes ellenérveket fogalmaztunk meg, te erre bunkózni és személyeskedni kezdtél, tényként közölted, hogy a fizika-matek az etalon, amikor egy vitában nem nevezünk ténynek egy véleményt, plusz ugyanazt a 3 gondolatot szajkózod 5-6-7 oldalon keresztül, kicsit másképp megfogalmazva. Ez nem vita, ez egy monumentális hiszti :D veled aztán nem sok mindent lehet kezdeni.
2020. szept. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!