Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Építészmérnöki vagy orvosi a...

Építészmérnöki vagy orvosi a nehezebb szak?

Figyelt kérdés

Ez nem szubjektív, mielőtt valaki írná...

Nyílván, ha szélsőségekben gondolkodunk, mint hogy egy totál humán beállítottságú, diszkalkuliásnak mindkettő nehéz, míg egy 140-es IQ-s antiszociális személyiségzavarosnak meg könnyű, akkor nyílván megállja a helyét ez az "érv".

De sima, átlagos, nem szélsőségesen, de inkább reál beállítottságú emberekben gondolkodjunk.



2020. júl. 16. 14:12
 81/102 anonim ***** válasza:
65%
Fizikás, nálad baj van az emeleten... Bunkó vagy, személyeskedő, idegesítő. Pont.
2020. szept. 30. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/102 anonim ***** válasza:
20%
Az lehet, viszont mindig a stílusom a baj, nem nagyon érkezik cáfolat sok állításomra. Az ellenérvek meg olyan szintűek, hogy kinek van emelt fizikája. Megmondtam, hogy az egy vicc. Jöttetek a matekkal is, mondtam, hogy orvosin is vicc az. Arra meg megint nem jött válasz tőletek, hogy hány orvosis értené meg a fizikas szak kvantummechanikáját. Mert a fizika szakos az minden fizikát megértene ami más szakon van. Szerintetek egy átlag képességű hallgató mit végezne el előbb? Erre pl nem írtatok semmit. Csak olyanokkal jöttetek, hogy nektek is van matek, ami vicc.
2020. szept. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/102 anonim ***** válasza:
20%
Az a reflektálás meg pont olyan volt, hogy nem a lényegre. Így én is tudok.
2020. szept. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/102 anonim ***** válasza:
100%

De érkezik, csak nincs annyi eszed hogy észrevedd vagy reflektálj rá, vagy nem is tudom, lehet a szövegértés nem az erősséged. 1: Nem nehezebb a matek vagy a fizika orvosin, mint matek vagy fizika szakon, asszem erre a hülye is rájön. De ez nem egyenlő azzal hogy a matek vagy a fizika szak nehezebb mint az orvosi. 2. A fizikás lehet értené az orvosis fizikát, de értené, hogy miért adunk arterenolt szeptikus sokkos betegnek, de miért inkább dobutamint cardiális sokkosnak? Nem értené. Ettől a fizikás butább lett? Nem. Könnyebb lett a képzése? Nem.


Óvodás szintű érvek. Nem is érvek, rögeszmék.

2020. szept. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/102 anonim ***** válasza:
62%
Igen, csakhogy már rég leírtam, hogy amit az orvosis tanul, ahhoz kevesebb logika kell. Az tanulhatóbb. Én előttetek is tudtam, hogy a fizikás nem ért sok mindenhez, csak amit ő tanul, azt nehezebb megérteni, mint az orvosist, ezért oda több logika kell. Szerintem ezt ti nem fogtátok fel már 2 hete, pedig leírtam nektek. Nekem nem kell magyaráznod, hogy a fizikás nem ért a betegekhez, én is tudom. Azt is tudom, hogy az orvosis tanul olyat, amit a fizikás nem ért, csak az orvosis anyagot átlag IQ val is fel lehet fogni akárkinek. Szerintem leragadtál már régen, mert amit írsz, azt eddig is tudtam. Tehát a te szövegértéseddel van baj, mert nem értetted meg az eddigieket. Nem én szajkózom ugyanazt, hanem ti. Hányszor írjátok le, hogy a fizikás nem ért ehhez, ahhoz? Én is tudom, ti hülyék. :D
2020. szept. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/102 anonim ***** válasza:
20%
Nem, nem tanulhatóbb. Nem, nem könyebb megérteni az orvosis anyagot, mint a fizikát. Nem elég orvosira az átlag IQ. Nem tudom hova ragozzam még, ez lassan már nekem kínos 😅
2020. okt. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/102 anonim ***** válasza:
68%
Dehogynem elég. Elég sok orvisist ismerek és elég sok fizikást. Szerinted hol magasabb az IQ? Jó akkor kínos neked. Mihez kell több IQ szerinted? Kvantummechanika vagy gyógyszerismeret? Illetve szerinted hol több az IQ? Fizika szakos fiatal ismerősök vs orvosisok? Sokkal de sokkal tanulhatóbb egy átlagos képességű embernek az orvosi, kb akárki elvégzi, aki rengeteget tanul, ha kínos neked, ha nem. Fizikát bőven nem végeznék el, tanulhatnának kétszer annyit is mint ti.
2020. okt. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/102 anonim ***** válasza:
19%
Miért tanulhatóbb az orvosi? Mert nem adnak le olyan elméleti, absztrakt, elvont, matekos, fizikás dolgot, mint fizikásoknak. Ezért az orvosi könnyebben tanulható, mert a felfogásához nem kell annyi logika. De mondom, nézz be fizikások közé, majd látsz te nagyobb IQ-t mint eddig valaha.
2020. okt. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/102 anonim ***** válasza:
21%
Mellesleg ha nem könnyebb megérteni az orvosit akkor nekifuthatsz a fizika szakos anyagnak, aztán meglátod, hogy oda tanulhat az ember napi 12 órát, akkor se fogja fel, hogyha nem oda való. Akkor ha én mondok hülyeséget teszteld le, nézd meg a modern fizikát, aztán majd meglátod, hogy nehezebb e felfogni és, hogy ki is beszélt igazat eddig. Letesztelheted, ha akarod. Inkább hidd el, jobban jársz.
2020. okt. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/102 anonim ***** válasza:
76%
Anyám borogass, te tök hülye vagy! Remélem ismersz pszichiátert is
2020. okt. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!