Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Volt értelme így egyetemre...

Volt értelme így egyetemre mennem?

Figyelt kérdés

Minden diplomás állásnál elvárják a “kiváló kommunikációs készséget”. Én nem tudok kommunikálni, szociális fóbiám van, nem akarok emberekkel foglalkozni. Egy idegen elött meg sem merek szólalni, az is stresszt okoz, hogy bemenjek egy hivatalba ahol beszélni kell az ügyintézôvel.. De hiába van diplomám, ha nem tudok kommunikálni, nem fognak sehova sem felvenni...

Nem tudom miért olyan fontos a kommunikáció. Azt hittem elleszek majd egymagam egy irodában, ahol a kutya sem szól hozzám, de nem.

Így max a gyártósorra vesznek fel, ha rosszak a kommunikációs képességeim.



2020. okt. 25. 03:13
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

De szakmailag jó vagyok, 5-ösre vizsgáztam!

Mi a rákért kell nekik kommunikálni? Szaktudás nem elég??

Manapság leszarja mindenki a tudást, csak h legyél extrovertált, más nem számít. Az ilyen Győzike féléknek, meg segghülye influencereknek áll a világ

2020. okt. 25. 18:39
 22/33 A kérdező kommentje:

Nem akarok emberekkel jópofizni, meg csapatban dolgozni

Utálom és megvetem az embereket

2020. okt. 25. 18:43
 23/33 remetdol válasza:
100%
Teljesen fogalmatlan vagy. Egy kozgazdaaznak nem gyozike modon kell kommunikalni. Az is dobbenetes, hogy kaphatott valaki folyton otosoket,akinek fogalma sincs mirol szol ez a szakma. Nemakarásnak nyögés a vége.
2020. okt. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
49%
Igen. Felesleges volt. Esélyed sincs.
2020. okt. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

Miért, miről szól?

Nem üzleti szakon végeztem, hanem közgazdaságtudományi szakon

Nem menedzser akarok lenni, hanem elemző

2020. okt. 25. 18:51
 26/33 anonim ***** válasza:
"közgazdaságtudományi szak" nincs. Akkor ez valami kamukérdés?
2020. okt. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Persze, hogy az. Akinek ez nem esik le, az nagyon ritkán fórumozik. TrollJózsi unatkozik. Néhány hetente visszatér ezzel a dumával, szít egy kis feszültséget, aztán jobban alszik. SZánalmas, de hát ez van, a neten akárki akármit mondhat.
2020. okt. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Ez tényleg szánalmas.
2020. okt. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

“ közgazdaságtudományi szak" nincs.”


Az alkalmazott közgazdaságtan mi szerinted?

Mondom én nem tudok kommunikálni, lehet félreértetek

2020. okt. 25. 19:51
 30/33 A kérdező kommentje:
Én pszichésen sérült vagyok, szóval ne várjátok el, hogy úgy beszéljek, mint egy egészséges ember, mert nem vagyok az, segítségre szorulok
2020. okt. 25. 19:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!