Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Volt értelme így egyetemre...

Volt értelme így egyetemre mennem?

Figyelt kérdés

Minden diplomás állásnál elvárják a “kiváló kommunikációs készséget”. Én nem tudok kommunikálni, szociális fóbiám van, nem akarok emberekkel foglalkozni. Egy idegen elött meg sem merek szólalni, az is stresszt okoz, hogy bemenjek egy hivatalba ahol beszélni kell az ügyintézôvel.. De hiába van diplomám, ha nem tudok kommunikálni, nem fognak sehova sem felvenni...

Nem tudom miért olyan fontos a kommunikáció. Azt hittem elleszek majd egymagam egy irodában, ahol a kutya sem szól hozzám, de nem.

Így max a gyártósorra vesznek fel, ha rosszak a kommunikációs képességeim.



2020. okt. 25. 03:13
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

"Az alkalmazott közgazdaságtan mi szerinted?"


Hát nem egy szak. Nincs olyan diploma, hogy "végzettsége alkalmazott közgazdaságtan".

2020. okt. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 remetdol válasza:
Színötös tanuló,aki nem tudja a szakja nevét se? Ez kemény...
2020. okt. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Én is introvertált vagyok, nehezen kommunikálok idegenekkel, ha hivatalos ügyet kell intéznem, előre begyakorlom magamban a szöveget amit mondani akarok, amikor egyetemen előadást kellett tartanom, szétvetett az ideg stb. De mint írták, ez fejleszthető egy szintig, és kell is fejleszteni, mivel ahhoz hogy boldogulj az életben, mindenképp szükséged van a kommunikációra. Nálad kérdező inkább az a baj, hogy egyszerűbbnek találod a kifogás-gyártást, mint magán a problémán változtatni, és amíg csak rinyálsz és másokat okolsz mindenért, semmi nem is fog változni.
2020. okt. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!