Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Adott egy gomb, amit ha...

Adott egy gomb, amit ha megnyomsz kapsz több millió forintot, viszont egy ember meghal a világon, nem tudhatod ki. Megnyomnád?

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 23:20
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/105 anonim ***** válasza:
56%

Húú most nézem a filmet, szerintem tök izgi :) Bár lehet azért, mert nem szoktam izgalmas filmeket nézni :D

Kíváncsi vagyok a végkifejletre, bár már elég sok minden történt, pedig csak a 60. perc körül járok

2011. júl. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/105 anonim ***** válasza:
77%
Huhh, jól bedurvult itt a téma:) Ebből is látszik, mennyire különbözünk és mindenkinek más az értékrendje. De azért voltak itt olyan válaszok amik, enyhén szólva durvák voltak. Pl. akit egyáltalán nem érdekelne, ha valaki a családjából is meghalna azért mert neki kellett 1millió dollár. Engem ez a bűntudat életem végéig elkísérne. És lehet, hogy alap esetben is meghalna a rokonom, de mégis más az ha tudom miattam volt, mert ebben a rohadt pénz éhes világban már semmi más nem számít!
2011. júl. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/105 anonim ***** válasza:
69%
Nem!
2011. júl. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/105 anonim ***** válasza:
24%

04:08 De, gondoltam. És ha leülsz pokerezni/lottózni/kaparós sorsjegyezni stb, akkor is benne van, hogy veszítesz, nem? Mégis millióan játszanak, pokernél ráadásul nem 100 ft a tét.


09:49 Ha a gyereknek olyan a családja, vagy annyira beteg, neki is megváltás a halál. Mellesleg lehet 80 évesen is aktív életet élni és boldogabbnak lenni, mint egy gyerek.

Oké, lehet hogy nem ugyanaz... Igazad van, itt egy kicsit elszálltam. De a többi példát azért nagyjából betaláltam, a zászlórudas az úgy akart lenni, hogy a kőműves a felelős. Cseppet fáradt voltam...


Sátán Fia: Nem mentegetni akarom magam, de az biztos hogy tőlem egyetlenegy pirosat se kaptál, hülyeségnek tartom ezt a kezes baromságot. :) Mellesleg én is visszaestem vagy 2%-ot, nem követem nyomon. Az ilyen kérdésre amúgy sem létezik hasznos vagy nem hasznos válasz, esetleg olyan, ami erkölcsileg elfogadott, de mivel az erkölcs sokszor relatív, így ez sem mérvadó. Falun erkölcsileg elfogadott tyúkot vágni, mert kaja lesz belőle, bezzeg ha ezt egy greenpeace-es épületben mondod... Én is köszönöm a piros kezeket, nyomogassátok még, ha élvezitek. ;)

2011. júl. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/105 anonim ***** válasza:
gyerekek, melyik is ez a film? :D
2011. júl. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/105 A kérdező kommentje:
A Doboz:D
2011. júl. 27. 02:19
 97/105 anonim ***** válasza:
ja, tényleg, kösz :D
2011. júl. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/105 anonim ***** válasza:

"Muszáj még egyet reagálnom. Egy szóval nem írtam hogy a nulláról kezdtem. És ez bűn? Ha egy szülő alapokat tud biztosítani a gyerekének, akkor szégyellnie kell magát? Akkor van baj, ha a gyerek képtelen továbbvinni és keményen dolgozva sikerre vinni aminek már meg volt az alapja. De ahhoz ugyanúgy dolgozni kell, mert magától nem jön semmi, és a biztos alap is szertefoszlik ha nem hozzáértő kezekben van. Én is el fogom mindkét gyerekemet indítani majd az életben, és ebben nincs semmi kivetni való."


Nem, nem írtad, hogy nulláról indultál, de ez a slágerszöveg a neten: a semmiről kezdtem, de milliomossá váltam...

És nem, nem gond, ha a szülő megadja a tőle telhető legnagyobb támogatást a gyermekének, csak ez esetben nincs mit fényezned magad annyira, hogy 10 év alatt meggazdagodtál, mert akkor már eleve nem voltál csóró sosem.

Nekem is könnyebben menne, ha apám a fenekem alá rakna egy házat, kocsit, meg egy remek vállalkozást, mert ha ő kompetens a témában, nyilván ki is okosít annyira, ha alapból van szorgalmam és talpraesettségem, meg fogom állni magam benne.

2011. júl. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/105 anonim ***** válasza:
Mi lett a történet vége? :D
2011. júl. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/105 anonim ***** válasza:
halál.
2011. júl. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!